TEMPUR

Kołdra HOME BY TEMPUR Classic Light

1 200,00 zł

Przyjemna w dotyku kołdra Home By Tempur Classic Light stworzona przy zastosowaniu technologii TEMPRAKON®. Kołdra wypełniona gęsim puchem, włóknami wiskozowymi oraz poliestrowymi.

Rozmiar:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Klasyczna kołdra puchowa z kolekcji Home By Tempur Classic Light to idealne rozwiązanie zarówno na chłodne zimowe noce, jak i upalne letnie wieczory. Zapewnia ona wrażenie przyjemnego otulenia oraz chroni przed nadmierną wilgocią. Rdzeń kołdry stworzono za pomocą gęsiego puchu, włókien wiskozowych oraz poliestrowych. Wkład ten obłożono solidną poszewką, wykonaną w 100% z bawełny o gęstości splotu 233 TC. Kołdra Home By Tempur Classic Light dodatkowo posiada certyfikat OEKO-TEX®, który świadczy o niestosowaniu w trakcie produkcji szkodliwych dla środowiska oraz człowieka chemikaliów. Dzięki temu można zapewnić sobie spokojny i zdrowy sen, przy tym dbając o świat roślin i zwierząt. Ponadto delikatne przeszycia kołdry oraz jej klasyczny biały kolor sprawiają, że wygląda ona dobrze zarówno w dodatkowej poszewce, jak i bez niej.

WYMIARY: 135/140x200; 200x220 CM
Kołdra HOME BY TEMPUR Classic Light
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
135/140x200 | 200x220 cm
Certyfikaty:
Oeko-Tex
Producent:
Tempur
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Rozmiar:
135/140x200 | 200x220 cm
Certyfikaty:
Oeko-Tex
Producent:
Tempur
TEMPUR