NEW ELEGANCE

Stolik nocny LAYLA NEW ELEGANCE

1 067,00 zł

Tapicerowany stolik nocny Layla marki New Elegance na czarnych metalowych nóżkach.

Tkanina:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Stolik Layla marki New Elegance jest przykładem mebla, który łączy w sobie elegancję i funkcjonalność. Charakteryzuje się kwadratowym blatem, dzięki czemu zapewnia dużo przestrzeni użytkowej, jednocześnie zachowując kompaktowe wymiary. Mebel opiera się na czterech krótkich, lekko rozstawionych nóżkach wykonanych z metalu. Wyróżniają się one nie tylko solidnością, ale także eleganckim, zakrzywionym kształtem, zaś czarny kolor dodaje wyrafinowania. Jednym z najbardziej unikatowych elementów tego stolika jest jego tapicerowanie, które obejmuje całą powierzchnię mebla. Szeroki wybór tkanin obiciowych pozwala na spersonalizowanie mebla oraz dopasowanie go do różnorodnych stylów wnętrz. Funkcjonalność stolika jest dodatkowo podkreślona przez umieszczoną po jednej ze stron otwartą półkę, idealną do przechowywania książek, czasopism czy innych drobnych przedmiotów. Tuż nad nią znajduje się szuflada bez widocznego uchwytu, co podkreśla minimalistyczny charakter mebla. Stolik Layla, dzięki swojej prostej formie i możliwości personalizacji, jest wszechstronnym meblem, który doskonale sprawdzi się zarówno w przestronnych sypialniach, jak i nieco mniejszych pomieszczeniach.

WYMIARY: 53 x 51 x 40 CM

Szczegóły produktu:

- szerokość: 53 cm
- wysokość: 51 cm
- głębokość: 40 cm
- nowoczesny wygląd
- możliwość personalizacji
- wyposażony w praktyczną szufladę
Stolik nocny LAYLA NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
53 cm
Wysokość:
51 cm
Głębokość:
40 cm
Liczba szuflad:
1
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Metal
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
53 cm
Wysokość:
51 cm
Głębokość:
40 cm
Liczba szuflad:
1
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Metal
NEW ELEGANCE