Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Stelaż HYBRID FLEX 2000 Zobacz większe

Stelaż TEMPUR HYBRID FLEX 2000

Nowy produkt

TEMPUR

Stelaż z elastycznymi platformami i dwoma silnikami do regulacji pozycji.

Więcej szczegółów

Tempur

5 105,00 zł

Więcej informacji

Tempur Hybrid Flex 2000 to wytrzymały stelaż marki Tempur z napędem elektrycznym. Produkt wyposażony jest w dwa ciche silniki o dużej mocy, które umożliwiają precyzyjne ustawienie dogodnej pozycji. Budowa stelaża zapewnia możliwość oddzielnej regulacji strefy pleców i nóg. Część nośną stanowi czternaście elastycznych platform, które dostosowują się do stopnia wywieranego na nie nacisku i gwarantują w ten sposób wysoki komfort snu. Każdy z tych elementów posiada otwartą budowę, która nie zaburza cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca. Charakterystyczny dla tego modelu sposób regulacji świetnie sprawdzi się w połączeniu z materacami o dużej wysokości oraz modelami sprężynowymi. Stelaż może być stosowany w wielu rodzajach łóżek. Produkt jest również w stanie utworzyć wolnostojące łóżko. W tym celu należy dodatkowo dokupić nogi oraz ograniczniki boczne do materaca.

Uwaga! Stelaż sprzedawany jest bez nóg oraz bocznych, metalowych ograniczników zapobiegających przemieszczaniu się materaca.

podkreślnik

Budowa:

Stelaż Hybrid Flex 2000 budowapodkreślnik


Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.