Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka TEMPUR Millennium
  • Poduszka TEMPUR Millennium
  • Poduszka MILLENIUM TEMPUR
  • Poduszka MILLENIUM TEMPUR
TEMPUR

Poduszka TEMPUR MILLENNIUM

500,00 zł
Nowy produkt

Komfortowa poduszka o specjalnym kształcie, dostępna w trzech rozmiarach.

Rozmiar:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Model Tempur Millennium powstał z myślą o osobach preferujących sen na plecach. Jego przednia krawędź nachyla się ku przodowi, zapewniając najlepsze podparcie dla karku. Jak każda profilowana poduszka posiada wgłębienia zapewniające właściwe dopasowanie się do naturalnych krzywizn kręgów szyjnych i głowy. Możemy ją idealnie dopasować do siebie, ponieważ jest dostępna w różnych wymiarach: S (54x32x9.5/5); M (53x32x11/6); L (54x32x12.5/7). Sen na niej wyeliminuje poranne skurcze i bóle ramion spowodowane niewłaściwym ułożeniem ciała. Jest dość twarda i bardzo wytrzymała, co potwierdza trzyletnia gwarancja. Bardzo łatwo utrzymać ją w czystości ze względu na zdejmowany pokrowiec Double Jersey Premium. Nadaje produktowi wyjątkowych walorów estetycznych i nie zmienia się w wyniku wielokrotnego prania w temp. 60 st.C.

WYMIARY: S (54x32x9.5/5 CM); M (53x32x11/6 CM); L (54x32x12.5/7 CM)
Twardość - miękki
Poduszka Millennium - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Kolor:
Biały
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
miękki
TEMPUR