Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
MAGNIFLEX

Poduszka MAGNIPROTECT STANDARD MAGNIFLEX

590,00 zł

Innowacyjna poduszka Magniprotect Standard Magniflex o właściwościach przeciwwirusowych i antybakteryjnych potwierdzonych międzynarodowymi normami.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Poduszka MAGNIPROTECT STANDARD MAGNIFLEX Rozmiar: 72x42x12 1 590,00

Poduszka Magniprotect Standard Magniflex to nowoczesny produkty wykonany z najwyższej jakości materiałów. Wkład poduszki w całości tworzy innowacyjna pianka Memoform, która idealnie dopasowuje się do naturalnego kształtu kręgosłupa szyjnego i głowy, zapewniając optymalne i zarazem anatomiczne podparcie, które przekłada się na rozluźnienie mięśni. Poduszka Magniprotect Standard Magniflex posiada pokrowiec wykonany z materiału z innowacyjną technologią ViroStop o działaniu przeciwwirusowym i przeciwbakteryjnym. Poduszka Magniprotect Standard to idealny wybór dla osób szczególnie narażonych na działanie wirusów i bakterii. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze 30 st.C. i zachowuje swoje pełne właściwości do 30 cykli prania, następnie ochrona zaczyna, stopniowo słabnąc.

WYMIARY: 72x42x12 CM
Twardość - średni
Poduszka Magniprotect Standard - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
72x42x12 cm
Rodzaj:
Piankowa
Twardość:
miękki/średni
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
przeciwwirusowy
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
tak
Producent:
Magniflex
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
MAGNIFLEX