• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
HILDING

Ochraniacz bawełniany wodoodporny HILDING 80x210 – OUTLET

99,00 zł 84,15 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 89,10 zł

Wodoodporny ochraniacz na materac z kolekcji Hilding w rozmiarze: 80x210 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Praktyczny pokrowiec wodoodporny z kolekcji Hilding zapewnia ochronę materaca przed nadmiernym zużyciem. Jego struktura uniemożliwia przedostawanie się płynów do wnętrza materaca, co chroni jego trwałość i świeżość. Dodatkowo jest on wykonany z cichych materiałów, eliminujących niepożądane dźwięki podczas snu lub odpoczynku. Możliwość prania nawet w temperaturze do 90 stopni Celsjusza gwarantuje ponadto możliwość utrzymania wysokiej jakości higieny ochraniacza. Co więcej, ochraniacz doskonale dopasowuje się do materacy o maksymalnej wysokości 30 cm.
UWAGA! Ochraniacz nowy. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 15%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY OCHRANIACZA: 80x210 CM
Ochraniacz bawełniany wodoodporny Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING