• Wyprzedaż!
Outlet
MATERASSO

Materac TOP THERMO MATERASSO 80x200 nawierzchniowy - OUTLET

773,00 zł 386,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 463,80 zł

Materac nawierzchniowy Top Thermo Materasso w pokrowcu. Wymiary: 80x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materace nawierzchniowe mają na celu poprawienie wygody podczas odpoczynku na głównej powierzchni do snu, która nie spełnia indywidualnych potrzeb użytkownika. Top Thermo został specjalnie stworzony z myślą o osobach cierpiących na alergie oraz nocne pocenie się. Dzięki zastosowaniu pianki termoelastycznej, materac skutecznie pochłania nadmiar ciepła pochodzącego z ciała, utrzymując odpowiednią temperaturę podczas snu. Co więcej, materiał reaguje na nacisk, świetnie dopasowując się do sylwetki śpiącego. Dzięki minimalizacji nacisku zwrotnego w materacu, mięśnie nie są obciążane podczas snu, co pozwala na odpowiednie rozluźnienie wszystkich partii ciała i sprzyja pełnej regeneracji.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, zrolowany w opakowaniu zastępczym. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 50%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 8 CM
Materac Top Thermo Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MATERASSO