• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
HILDING

Materac FLAMENCO HILDING 160x200 kieszeniowy – OUTLET

2 699,00 zł 1 889,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 889,30 zł

Materac kieszeniowy Flamenco z kolekcji Hilding w zdejmowanym pokrowcu Velvet New. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Flamenco to produkt o najwyższej jakości, zapewniający doskonałą regenerację. Dzięki solidnej konstrukcji, która wspiera kręgosłup w każdym punkcie, zapewnia on niezrównany komfort snu. Jego rdzeń opiera się na innowacyjnych sprężynach Multipocket umieszczonych w osobnych kieszeniach, co pozwala im działać niezależnie i dostosować się do kształtu ciała. Dodatkowo, zastosowanie pianki lateksowej i wysokoelastycznej dodaje jeszcze wyższego komfortu podczas snu. Pokrowiec Velvet New można prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac w stanie dobrym, zrolowany, w folii zastępczej, zabezpieczony na czas transportu.
 Widoczna dziura w pokrowcu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Flamenco Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING