• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac PULS PAN MATERAC 160x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

4 983,00 zł 2 491,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 740,65 zł

Materac kieszeniowo-piankowy Puls z kolekcji Pan Materac. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Puls został stworzony z myślą o zapewnieniu najwyższego komfortu podczas odpoczynku. Jego rdzeń składa się z zaawansowanych pianek i sprężyn kieszeniowych w systemie Multipocket, co gwarantuje doskonałą elastyczność punktową. Dzięki tej innowacyjnej konstrukcji materac dostarcza optymalne wsparcie i idealnie dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika. Dodatkowo, struktura materaca zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, co zwiększa higienę i komfort użytkowania.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, zrolowany, w nieoryginalnym opakowaniu. Widoczna dziura w pokrowcu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 50%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25,5 CM
Materac Puls Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC