• Wyprzedaż!
Outlet
PAN MATERAC

Materac SELECT MASSAGE PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET

3 629,00 zł 1 814,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 177,40 zł

Materac piankowy Select Massage w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

W materacu Select Massage zastosowano połączenie dwóch warstw pianki wysokoelastycznej. Pierwsza z nich to twardsza pianka w kolorze niebieskim, posiadająca specjalne kwadratowe moduły na swojej powierzchni, które intensyfikują efekt masażu. Drugi blok to bardziej miękka pianka w kolorze białym, charakteryzująca się niższym poziomem gęstości. Dodatkowo, w obszarze strefy barków dodano wkładki z pianki termoelastycznej, które znacząco przyczyniają się do idealnego dopasowania materaca do kształtu ciała.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, zrolowany w oryginalnym opakowaniu. Widoczna dziura w pokrowcu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 50%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Select Massage Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Pliki do pobrania

Karta gwarancyjna

Pliki do pobrania (193.81k)
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC