• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
JANPOL

Pokrowiec PIXEL JANPOL 160x200 – OUTLET

532,00 zł 452,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 452,20 zł

Higieniczny pokrowiec Pixel ze specjalną powłoką Sanitized. Wymiary pokrowca: 160x200x16 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Pikowany pokrowiec Pixel został wykonany z nowoczesnej dzianiny, która gwarantuje zachowanie nieskazitelnego środowiska do snu, wolnego od bakterii i alergenów. Dzięki specjalnej powłoce Sanitized, pokrowiec jest chroniony przed rozwojem pleśni i grzybów, zapewniając jednocześnie wysoką wentylację powietrza, co przeciwdziała gromadzeniu się kurzu i roztoczy. Ponadto, powłoka ta skutecznie niweluje nieprzyjemne zapachy i eliminuje powstawanie plam. Tkanina jest delikatna i przyjazna dla skóry. Producent zaleca pranie pokrowca w temperaturze 40 st. C, co gwarantuje jego długotrwałą świeżość i higienę.
UWAGA! Pokrowiec nowy. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 15%. Pokrowce z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY POKROWCA: 160x200x16 CM
Pokrowiec Pixel Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL