Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-30%
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Nowość

Materac HYBRID MIND PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy - OUTLET

5 932,00 zł 4 152,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 152,40 zł

Materac kieszeniowy Hybrid Mind z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac HYBRID MIND PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy - OUTLET Rozmiar: 160x200 1 4 152,40
5 932,00

Materac Hybrid Mind to doskonały wybór dla osób, które chcą cieszyć się zdrowym i higienicznym snem. Dzięki zastosowanym piankom, materiałom oraz sprężynom kieszeniowym, dopasowuje się on do kształtu ciała, zapewniając odpowiednie podparcie. Posiada siedem stref twardości, a stabilne sprężyny kieszeniowe uginają się tylko pod naciskiem ciała. Dodatkowo solidne pianki zapewniają właściwy przepływ powietrza i chronią przed roztoczami, pleśnią oraz kurzem. Całość jest połączona ekologicznymi klejami, aby zadowolić klientów, którzy zwracają szczególną uwagę na kwestię ochrony środowiska.
UWAGA! Materac w stanie dobrym. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Radomiu, przy ul. Warszawskiej 197. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 28 CM
Materac Hybrid Mind Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Nowość