Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac GREENGEL ANTIBACTERIAL PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET

4 115,00 zł 2 469,00 zł

Materac Greengel Antibacterial w rozmiarze 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac GREENGEL ANTIBACTERIAL PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 2 469,00
4 115,00

Piankowy materac Greengel Antibacterial z wkładem z trzech rodzajów pian. Centralną część materaca tworzy pianka Nightfly o wysokim poziomie elastyczności i sprężystości, dzięki czemu tworzy ona idealną powierzchnię do codziennego snu. Po jej obu stronach zastosowano piankę Antibacterial o właściwościach antybakteryjnych, zapewniającą ochronę przed gromadzeniem i namnażaniem się drobnoustrojów. Natomiast jako warstwę wierzchnią wykorzystano żelową piankę Greengel, która świetnie podpiera ciało śpiącego podczas odpoczynku.
UWAGA! Materac z lekkimi zabrudzeniami pokrowca. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materac można obejrzeć w salonie w Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 37B. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Greengel Antibacterial Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC