Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac NATURAL SILVER RELAKS kieszeniowy
  • Materac NATURAL SILVER RELAKS kieszeniowy
  • Materac NATURAL SILVER RELAKS kieszeniowy
RELAX

Materac NATURAL SILVER RELAKS kieszeniowy

799,00 zł
Nowy produkt

Materac kieszeniowy z komfortową pianką i wkładką sizalowo-jutową.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Natural Silver został zaprojektowany z myślą o osobach preferujących sen na twardym podłożu. Bazę w tym modelu stanowi wkład kieszeniowy obudowany miękką pianką o wysokości 3,7 cm oraz sizalowo-jutową wkładką. Sprężyny reagują punktowo na nacisk, a dodatkowa wkładka zwiększa twardość powierzchni. Pozwala to na stosowanie produktu przez osoby cierpiące na bóle kręgosłupa. Materac posiada podział na siedem stref twardości. Solidna konstrukcja wpływa na wytrzymałość produktu. Wysokość modelu Natural Silver wynosi ok. 22 cm. Do produktu dołączany jest rozpinany pokrowiec antyalergiczny wykonany z membranowej tkaniny pikowanej włóknem klimatyzującym. Materiał jest przewiewny i szybko absorbuje nadmiar wilgoci. Wyposażono go dodatkowo w siatkę klimatyzującą usprawniającą cyrkulację powietrza.

sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: wkład stanowiący bazę wypełnienia materacy. Zapewnia wrażliwość punktową, a umieszczenie elementów w osobnych przegrodach gwarantuje ich cichą i poprawną pracę.
Wkładka sizalowo-jutowa
Wkładka sizalowo-jutowa: materiał usztywniający konstrukcję i wpływający na poziom twardości powierzchni. Jest trwała i nie deformuje się pod dużym naciskiem.
pianka poliuretanowa
Pianka poliuretanowa: sprawia, że powierzchnia jest wyjątkowo wygodna. Tworzywo delikatnie otula ciało i daje uczucie przyjemnej miękkości.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Twardość - średni
NATURAL SILVER - budowa
Pokrowiec membranowy
Pokrowiec membranowy: materiał z włóknem klimatyzującym i specjalnym pasem 3D, który poprawia poziom wentylacji w produkcie. Posiada Certyfikat Eko Tex Standard 100. Może być prany w temp. 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
22 cm
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Status medyczny:
nie
Certyfikaty:
Certyfikat Oeko-Tex Standard 100
Producent:
Relaks
RELAX