Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac BASIC SILVER RELAKS kieszeniowy
  • Materac BASIC SILVER RELAKS kieszeniowy
  • Materac BASIC SILVER RELAKS kieszeniowy
RELAX

Materac BASIC SILVER RELAKS kieszeniowy

689,00 zł
Nowy produkt

Klasyczny materac z wkładem kieszeniowym.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Basic Silver należy do kolekcji składającej się z materacy, w których wykorzystano proste i sprawdzone rozwiązania. Jego trzon stanowi wkład składający się z szeregu sprężyn oddzielonych od siebie elastycznymi przegrodami. Elementy zostały rozlokowane w specjalny sposób, zapewniający podział na strefy o różnej twardości. Sprężyny dostosowują się do ciała i stabilnie podpierają kręgosłup. Baza jest otoczona filcową wkładką nośną, która chroni materiały znajdujące się dookoła niej przed naciskiem ze strony sprężyn. Zewnętrzne warstwy, wykonane z komfortowej pianki, podnoszą jakość wypoczynku i sprawiają, że powierzchnia jest delikatna i przyjemna w odczuciu dla ciała. Materac wyposażono w zdejmowany pokrowiec ułatwiający utrzymanie produktu w czystości. To uniwersalny model dwustronny o optymalnej twardości. Wysokość: 19 cm.

Sprężyna kieszeniowa
Sprężyna kieszeniowa: rodzaj wkładu sprężynowego uginającego się precyzyjnie w miejscach nacisku. Stanowi stabilne podparcie dla kręgosłupa i jednocześnie dopasowuje się do pozycji w której śpi użytkownik.
Pianka komfort
Pianka komfort: elastyczny i delikatny materiał otulający ciało i zapewniający wypoczynek w komfortowych warunkach.
Filcowa wkładka nośna
Filcowa wkładka nośna: trwały i elastyczny materiał odporny na ścieranie. Wydłuża żywotność materaca i wpływa na trwałość innych warstw wypełnienia.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 cm
Twardość - średni
Basic Silver - budowa
Pokrowiec membranowy
Pokrowiec membranowy: tkanina pikowana włóknem klimatyzującym, która sprawnie odprowadza wilgoć z powierzchni i reguluje temperaturę ciała, zapobiegając tym samym przegrzaniu organizmu. Posiada certyfikat Eko Tex Standard 100. Może być czyszczona w temp. do 60°C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
19 cm
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
nie
Producent:
Relaks
RELAX