Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac SAVOY KING KOIL kieszeniowy
  • Materac SAVOY KING KOIL kieszeniowy
  • Materac SAVOY KING KOIL kieszeniowy
  • Materac SAVOY KING KOIL kieszeniowy

Materac SAVOY KING KOIL kieszeniowy

Hybrydowy materac z komfortowymi piankami i sprężynami kieszeniowymi.

Zapytaj o cenę naszych sprzedawców.

Rozmiar:
Ilość:

Firma King Koil istnieje na rynku już od 1898 roku, a jej produkty charakteryzują się trwałością, wygodą użytkowania i największą starannością wykonania. Model Savoy to materac składający się z bardzo wielu warstw. Jego bazę stanowi wkład sprężynowy wykonany z tytanowego drutu o wysokości 20 cm. Każda sprężyna znajduje się w osobnej, przewiewnej przegrodzie. Rozwiązanie to sprawia, że uginają się one indywidualnie i mogą dopasowywać oddzielnie do każdego użytkownika. Nocne wiercenie jednej osoby nie przeszkadza dzięki temu drugiej. Wyjątkowy komfort użytkowania zapewniają również pianki HYP o różnych wysokościach. Materac dokładnie przylega do ciała i niweluje ból pleców oraz mięśni. W produkcie zastosowano ramę ze sztywnej pianki, więc konstrukcja - pomimo dużej złożoności - jest stabilna. Materac otoczono eleganckim pokrowcem zdobionym pięknymi wzorami. Jest antybakteryjny i szybko eliminuje wilgoć, zapewniając suche środowisko snu. W znaczący sposób ogranicza nocną potliwość i wspomaga wentylację materaca. Model SAVOY ma wysokość 36 cm i zawiera aż 13 różnych warstw.

Pianka HYP
Pianka HYP: miękki i plastyczny materiał o dużej odporności na powstanie trwałych wgnieceń. Jego struktura pozwala na swobodny przepływ powietrza, więc nie odkładają się w niej kurz i roztocza. Dopasowuje się do kształtu sylwetki użytkowników i zapewnia spokojny sen.
Filc
Filc: sprężysty, gęsty i mocny materiał stosowany jako uzupełnienie wkładów materacy. Nie rozciąga się, nie rwie i nie ulega deformacjom.
Sprężyna kieszeniowa
Wkład kieszeniowy: rodzaj wkładu sprężynowego, w którym każdy element umieszczony jest w osobnej przegrodzie. Charakteryzuje się wrażliwością punktową, ponieważ ugina się wyłącznie w miejscach nacisku.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 34 CM
Materac Savoy King Koil

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
34 cm
Producent:
King Koil