Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac MONTPELLIER KING KOIL sprężynowy
  • Materac MONTPELLIER KING KOIL sprężynowy

Materac MONTPELLIER KING KOIL sprężynowy

Komfortowy materac z wkładem kieszeniowym, lateksem i pianką Visco.

Zapytaj o cenę naszych sprzedawców.

Rozmiar:
Ilość:

Montpellier jest propozycją dla najbardziej wymagających klientów. W jego wypełnieniu zastosowano materiały najwyższej klasy, których połączenie gwarantuje komfortowy wypoczynek. 800 niezależnie uginających się sprężyn, ułożonych w 5 stref komfortu, podąża za każdym ruchem ciała i podpiera je właściwie w każdej pozycji. Nad nimi znajduje się warstwa pianki Visco oraz wkład żelowo-lateksowy, który jest bardzo elastyczny i ma działanie antybakteryjne. Pianka termoelastyczna dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała. Najbardziej zewnętrzna, oddychająca warstwa oparta jest na mieszance wełny i jedwabiu. W materacu zastosowano również iFusion™ Technology. Przewiewna pianka została połączona z kapsułkami żelowymi. Dzięki temu na powierzchni zachowana zostaje idealna temperatura. Pokrowiec materaca jest gruby i posiada piękne zdobienia. Całkowita wysokość produktu to 38 cm.

Lateks
Lateks: sprężysty i elastyczny materiał wykazujący działanie bakteriobójcze. Ma właściwości antyalergiczne i antygrzybicze, a w jego wnętrzu nie powstaje pleśń. Szybko powraca do wyjściowej formy i nie ulega deformacjom.
Pianka Visco
Pianka Visco: materiał z pamięcią kształtów. Dopasowuje się do pozycji, w której śpimy i pozwala na rozluźnienie spiętych mięśni. Niweluje potrzebę częstej zmiany pozycji w trakcie snu.
Sprężyny kieszeniowe
Wkład kieszeniowy: struktura, w której każda sprężyna ulokowane jest w odrębnej kieszonce. Rozwiązanie to pozwala na autonomiczną pracę każdego elementu i umożliwia spokojny sen dwóch osób na jednym produkcie. Ruchy jednej z nich nie są odczuwalne dla drugiej.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 38 CM
Materac Montpellier King Koil

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Wysokość:
38 cm
Producent:
King Koil