Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Obniżka
  • Nowy
-336,00 zł
Promocja
SEMBELLA
Nowość

Materac PLAZA SEMBELLA sprężynowy

1 365,00 zł 1 029,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 365,00 zł

Materac Plaza Sembella dostępny w dwóch stopniach twardości do wyboru. Wykonany z wkładu ze sprężyn kieszeniowych oraz pianki Dynamic.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Twardość:
Dostępny do 4 tygodni
Ilość:

Materac sprężynowy Plaza Sembella to idealny wybór dla osób, które preferują spanie na twardym podłożu. Zastosowany w modelu wkład ze sprężyn kieszeniowych sprawia, że powierzchnia materaca ugina się jedynie w miejscu realnego nacisku, co sprawia, że kręgosłup jest prawidłowo odciążony, niezależnie od pozycji snu. Ten typ wkładu sprawdzi się szczególnie w przypadku par – dzięki punktowej pracy, materac Plaza Sembella nie przenosi drgań. Dzięki zastosowaniu 7 stopni twardości, powierzchnia doskonale dopasowuje się do kształtu anatomicznego, bez względu na sylwetkę i budowę ciała śpiącej osoby. Właściwości materaca sprawiają, że sen jest jeszcze bardziej komfortowy i regeneracyjny. W zestawie przyjemny w dotyku piankowy pokrowiec, który posiada właściwości antybakteryjne i antystatyczne. Dzięki temu sen jest wyjątkowo higieniczny i wolny od drobnoustrojów.

Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: każda ze sprężyn została umieszczona w osobnej komorze, pracując niezależnie od siebie. Dzięki temu nie tylko doskonale podpierają każdą krzywiznę anatomiczną ciała, lecz także nie przenoszą drgań na powierzchni materaca.
Pianka Dynamic
Pianka Dynamic: niezwykle sprężysta pianka, która z łatwością wraca do pierwotnego kształtu. Jej właściwości sprawiają, że materac Plaza jest jeszcze bardziej komfortowy i odporny na odkształcenia.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Twardość - średni - twardy
Materac Onyks - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: delikatny i przyjemny w dotyku, pikowany pokrowiec, zwiększający poczucie komfortu podczas snu. Dzięki wszyciu srebrnej nici posiada właściwości antybakteryjne i antystatyczne.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
25 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Status medyczny:
nie
Producent:
Sembella
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Promocja
SEMBELLA
Nowość