• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac AIR HYBRID VISCO PAN MATERAC kieszeniowy – WYPRZEDAŻ

2 642,00 zł 1 849,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 849,40 zł

Materac kieszeniowy Air Hybrid Visco z kolekcji Pan Materac.

Rozmiar:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Materac Air Hybrid Visco to połączenie najlepszych cech zarówno materacy piankowych, jak i sprężynowych, zapewniając prawidłowe podparcie ciała użytkownika na całej długości. Twardsza strona materaca pokryta jest perforowaną pianką Eliocell, która razem ze specjalną przekładką Seacell, zapewnia ochronę przed wilgocią, kurzem i alergenami. Osoby preferujące bardziej miękkie podłoże do spania, powinny korzystać ze strony pokrytej pianką termoelastyczną, która dostosowuje się do kształtu ciała, redukując naciski i przyspieszając regenerację podczas snu.
UWAGA! Materac nowy, niemedyczny. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Produkty z wyprzedaży wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Air Hybrid Visco Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC