SEALY

Materac GRACE MEDIUM SEALY kieszeniowy

3 925,00 zł

Wygodny materac kieszeniowy Grace Medium z kolekcji Sealy to zapewnienie o zdrowym i spokojnym śnie przez całą noc. Materac znajduje się w miękkim pokrowcu, który dba o dodatkową wygodę w trakcie odpoczynku.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Materac Grace Medium Sealy o średnim stopniu twardości to idealne podłoże do snu dla użytkowników ceniących stabilność i trwałość miejsca do odpoczynku. Podstawę materaca tworzą gęsto ułożone sprężyny kieszeniowe, dzięki którym perfekcyjnie amortyzuje on wszelkie drgania w trakcie zmiany pozycji. Ponadto w modelu znajdują się strefy o zróżnicowanym podparciu, dlatego wszystkie krzywizny kręgosłupa śpiącego pozostaną we właściwym ułożeniu przez całą noc. Materac Grace Medium Sealy wyposażono także w kilka rodzajów pianek i uzupełniających materiałów, dzięki czemu stanowi on zdrową powierzchnię do codziennego odpoczynku. Pianka z pamięcią kształtu Sealy Foam Soft™ idealnie dopasowuje się do sylwetki, dlatego gwarantuje odprężenie każdej części ciała użytkownika. Sealy Cool™Air Foam z kolei odpowiada za właściwy poziom ciepła we wnętrzu materaca. Sealy Comfort Sense™ zapewnia odpowiednie rozłożenie nacisku na materac. Sealy Support™ Medium Foam między innymi dba o właściwą cyrkulację powietrza w podłożu do snu. Całość zabezpieczono przyjemnym w dotyku pokrowcem Surface-Guard™&MoistureProtect™.

Sealy Foam Soft™
Sealy Foam Soft™: pianka wyposażona w komórki o otwartej strukturze, dzięki czemu dba o zachowanie przewiewności w materacu. Materiał wzbogacono także o funkcję memory, zapamiętującą kształt sylwetki użytkownika, zapewniając przy tym idealne podparcie każdej nocy.
Sealy Cool™Air Foam
Sealy Cool™Air Foam: żelowy materiał o właściwościach chłodzących. Pianka zapobiega nadmiernemu przegrzewaniu i gwarantuje odprowadzanie zbyt dużej ilości ciepła na zewnątrz materaca.
Sealy Comfort Sense™
Sealy Comfort Sense™: pianka dopasowująca się do wszystkich krzywizn kręgosłupa śpiącego. Materiał dodatkowo redukuje punkty nacisku, dbając o najwyższy poziom komfortu użytkowania w trakcie codziennego odpoczynku.
Sealy Support™ Firm Foam
Sealy Support™ Medium Foam: sprężysta pianka skonstruowana z mikro komórek. Materiał wykazuje cechy długotrwałej wytrzymałości oraz higienicznej oddychalności.
Sprężyny kieszeniowe Response Pro™
Sprężyny kieszeniowe Response Pro™: system sprężyn oparty na umieszczeniu każdej z nich w osobnej przegrodzie, dzięki czemu tworzą one w materacu strefy o zróżnicowanej twardości. W modelu znajduje się około 1030 sprężyn, w zależności od wybranego rozmiaru.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Twardość - średni
Grace Medium Sealy - budowa
Pokrowiec Surface-Guard&MoistureProtect
Pokrowiec Surface-Guard&MoistureProtect: chroniący całość wkładu przed nadmierną eksploatacją. Dzięki niemu materac na długo pozostaje trwały, świeży i prozdrowotny. Pokrowiec dobrze sprzyja regulowaniu wilgotności i temperatury w materacu, dlatego znacznie zwiększa poziom komfortu w trakcie snu.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
30 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Sealy
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
Promocja łóżko za 1 zł
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
dla par
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
30 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Sealy
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
Promocja łóżko za 1 zł
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
dla par
SEALY