JANPOL

Materac DOLCE JANPOL kieszeniowy

5 099,00 zł

Wygodny materac Dolce Janpol stworzony przy wykorzystaniu wyłącznie wysokiej jakości komponentów.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Przestronny materac Dolce Janpol, perfekcyjnie dopasowujący się do kształtu ciała użytkownika, to idealne podłoże do zdrowego i spokojnego snu na co dzień. Materac Dolce Janpol został stworzony z zastosowaniem 7-strefowych sprężyn kieszeniowych, umieszczonych w osobnych przegrodach. Dzięki takiemu rozwiązaniu sprężyny uginają się wyłącznie pod naciskiem ciała śpiącego, właściwie go podpierając i zapobiegając niekomfortowym drganiom w trakcie zmiany pozycji podczas odpoczynku. Jest to także świetne rozwiązane dla par, ponieważ zmiana ułożenia sprężyn po jednej ze stron nie wpłynie na komfort snu partnerki lub partnera. Ponadto w materacu Janpol Dolce znajdują się liczne materiały, które dodatkowo zwiększają poziom jakości codziennego odpoczynku. Wygodna pianka termoelastyczna, dopasowująca się do śpiącego lub przeszywany złotymi nićmi pokrowiec Donatello, dbają zarówno o zachowanie właściwej higieny w materacu, jak i zapewniają niezbędną regenerację organizmu po całym dniu aktywności rodzinnej czy zawodowej. W zestawie znajduje się ochronna nakładka moltonowa.

Pianka termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: pianka działająca pod wpływem temperatury ciała śpiącego. Materiał perfekcyjnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika, dzięki czemu zapewnia najwyższy poziom komfortu codziennego odpoczynku.
Pianka Red Soft
Pianka Red Soft: materiał dbający o wygodę użytkownika w trakcie snu. Został on wykonany z solidnych komponentów, co znacznie wzmacnia żywotność podłoża do odpoczynku i komfort w trakcie jego użytkowania. Pianka świetnie oddycha i utrzymuje w materacu właściwy poziom wilgoci, a także ciepła.
Sprężyny Multipocket
Sprężyny Multipocket: warstwa materaca, opierająca się na konstrukcji sekwencyjnego rozłożenia sprężyn w osobnych kieszeniach. Rozmieszczenie wspomnianych sprężyn stosuje się w ułożeniu 500 sprężyn/m². Dzięki temu ciało użytkownika pozostaje właściwie podparte przez całą noc.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 27 CM
Twardość - średni
Dolce - budowa
Pokrowiec Donatello
Pokrowiec Donatello: żakardowy pokrowiec z możliwością czyszczenia wyłącznie miejscowego. Materiał wzbogacono o złotą lamówkę oraz złote nici. Pokrowiec został dodatkowo przepikowany z zastosowaniem pianki termoelastycznej.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
27 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
jednostronny
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
27 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
jednostronny
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
JANPOL