JANPOL

Materac BRILLANTE JANPOL kieszeniowy

5 979,00 zł

Wysokiej jakości materac Brillante Janpol z bogato wykończonym pokrowcem. W zestawie znajduje się ochronna nakładka moltonowa.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Solidny materac Brillante Janpol, z wypełnieniem piankowo-kieszeniowym, świetnie sprawdzi się w przypadku osób ceniących stabilne podłoża do snu. Wkład materaca został oparty na równomiernie rozłożonych sprężynach kieszeniowych Multipocket hard. Dzięki ich zastosowaniu materac Brillante zapewnia aż 7 stref o zróżnicowanej twardości, dlatego gwarantuje spokojny i zdrowy sen przez całą noc. Produkt wyposażono także w kombinację kilku pianek i wspomagających konstrukcję materiałów po to, aby posłużył on w dobrym stanie przez długi czas, przy tym zapewniając najwyższy poziom komfortu snu. Materac Janpol Brillante jest uznawany za jedną z wyższych konstrukcji w ofercie producenta Janpol, dlatego znacznie ułatwia poranne opuszczanie miejsca do snu, nie powodując niekomfortowych bóli zastanych po nocy mięśni. Na szczególną uwagę zasługuje także elegancki pokrowiec Donatello ze złotymi lamówkami i przeszyty złotą nicią. Należy jednak pamiętać, że pokrowiec nadaje się wyłącznie do czyszczenia miejscowego.

Lateks Pulse
Lateks Pulse: materiał został stworzony z zastosowaniem ekologicznej technologii SonoCare, zużywającej o 2/3 energii mniej. Lateks jest bardzo wytrzymały, elastyczny i przewiewny, dlatego zapewnia żywotność materaca na lata, dba o właściwy poziom komfortu w trakcie snu oraz zapobiega powstawaniu szkodliwych pleśni i bakterii.
Pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: sprężysta pianka perfekcyjnie podpierająca wszystkie części ciała użytkownika. Dzięki temu w trakcie snu regeneruje się cały organizm śpiącego. Materiał podnosi także poziom stabilności i trwałości materaca.
Sprężyny Multipocket
Sprężyny Multipocket: system oparty na ułożeniu elastycznych sprężyn w sekwencji 500 szt./m². Każda z nich znajduje się w osobnej przegrodzie, dzięki czemu sprężyny reagują indywidualnie, w zależności od nacisku ciała użytkownika. Sprężyny wzmocniono twardym drutem o średnicy 1,4 – 4,5 mm.
Pianka Energy Foam
Pianka Energy Foam: lekki materiał wykazujący wysoki stopień odporności na uszkodzenia. Dzięki swoim właściwościom zapewnia zdrowy, spokojny i komfortowy sen
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 27 CM
Twardość - twardy
Brillante - budowa
Pokrowiec Donatello
Pokrowiec Donatello: szykowny materiał, przeszyty złotymi nićmi i wzbogacony o złote lamówki. Pokrowiec przepikowano termoelastyczną pianką, aby sprawiał wrażenie przyjemnego otulania w trakcie snu. Materiał jest odpowiedni wyłącznie do czyszczenia miejscowego.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
27 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
jednostronny
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
27 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
jednostronny
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
JANPOL