SEMBELLA

Materac MODULIA COMET SEMBELLA kieszeniowy

1 259,00 zł

Materac Modulia Comet z kolekcji Sembella to połączenie wysokiego poziomu jakości z codzienną wygodą. Materac składa się ze sprężyn kieszeniowych oraz dwóch rodzajów pianek, umieszczonych w zdejmowanym pokrowcu SensICE.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Modulia Comet Sembella to idealna propozycja dla osób preferujących twardsze podłoże do snu. Struktura modelu oraz zastosowane w nim materiały zapewniają zdrowy i spokojny odpoczynek na lata. W materacu Modulia Comet Sembella znajdują się sprężyny kieszeniowe, ułożone w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort snu przez całą noc. Sprężyny umieszczono w osobnych kieszonkach, dzięki czemu każda z nich ugina się pojedynczo, dopiero w momencie nacisku. Materac Modulia Comet wyposażono także w dwie antyalergiczne pianki o właściwościach wysokoelastycznych, idealnie podpierających ciało użytkownika podczas odpoczynku. Pianka Bultex® to imitacja struktury gąbki morskiej, dzięki której w materacu nie zagnieżdżają się szkodliwe pleśnie, bakterie czy roztocza. Piankę Dynamic została poprzecznie ponacinana, co dodatkowo zapewnia właściwą wymianę powietrza we wnętrzu modelu. Dodatkowo połączenie zastosowanych materiałów tworzy aż 7 stref twardości, dlatego materac Modulia Comet Sembella świetnie dopasowuje się do kształtów ciała użytkownika na całej długości. Model jest zabezpieczony miękkim pokrowcem SensICE, przeznaczonym do prania w maksymalnej temperaturze 30 st. C.

Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: umieszczone w osobnych przegrodach, aby uginać się wyłącznie pod naciskiem ciała użytkownika. Sprężyny perfekcyjnie dopasowują się do wszystkich krzywizn kręgosłupa śpiącego, idealnie je wypełniając. Rozwiązanie to jest szczególnie polecane parom o dużej różnicy wagowej, ponieważ nacisk na podłoże do snu po jednej ze stron nie wpłynie na ułożenie materaca po drugiej stronie.
Pianka Bultex
Pianka Bultex: materiał o właściwościach antyalergicznych, zapewniający zdrowy, spokojny i higieniczny sen. Struktura pianki przypomina porowatą gąbkę morską, dlatego dba o właściwą cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca. Materiał jest wysokoelastyczny, co dodatkowo zwiększa poziom komfortu podczas snu czy odpoczynku.
Pianka Dynamic
Pianka Dynamic: występująca z poprzecznymi nacięciami, które odpowiadają za istotną wygodę podczas korzystania z materaca. Dzięki specyficznej strukturze materiał jest antyalergiczny oraz nieustannie wspomaga odpowiednią wymianę powietrza w materacu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Twardość - średni
Materac Modulia Comet - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec SensICE: odpowiada za utrzymanie właściwiej temperatury materaca podczas snu. Odprowadza on bowiem nadmiar ciepła, chroniąc ciało użytkownika przed przegrzaniem. Pokrowiec jest zdejmowany, dlatego z łatwością można go uprać w temperaturze nieprzekraczającej 30 st. C, tym samym dbając o wzmożoną higienę podłoża do snu.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
21 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Sembella
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
21 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Sembella
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
SEMBELLA