Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
SEMBELLA

Materac SMART XXL SEMBELLA kieszeniowy

945,00 zł

Siedmiostrefowy materac ortopedyczny Smart XXL Sembella z wkładem kieszeniowym o dużej twardości.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Smart XXL Sembella posiada wkład ze wzmocnionych sprężyn kieszeniowych, które dają stabilne podparcie sylwetce. Polecany jest dla osób o wyższej wadze i dla tych, którzy lubią sypiać na twardym podłożu. Siedem stref twardości zapewnia optymalne dostosowanie do nacisku poszczególnych partii ciała. Wkład sprężynowy obłożony jest piankami: wysokoelastyczną pianką Bultex (dopasowującą się do ułożenia ciała i zapewniającą dobrą cyrkulację powietrza) oraz odporną na odkształcenia pianką Dynamic. Materac Smart XXL Sembella jest dwustronny. Każda ze stron posiada inny stopień twardości (H3/H4) z możliwością dostosowania do potrzeb. Pokrycie stanowi pokrowiec PetiCair z mikrokapsułkami pozwalającymi zredukować roztocza i alergeny pochodzenia zwierzęcego, dla higienicznego środowiska snu. Dzięki wszytemu zamkowi błyskawicznemu można go zdjąć i wyprać. Materac Sembella Smart XXL posiada właściwości ortopedyczne i antyalergiczne. Ma wysokość 19 cm i kilka wariantów szerokości, aby z łatwością wybrać model odpowiedni do klasycznych wymiarów łóżek.

Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: niezależnie działające sprężyny (o gęstości 266 szt./m2) umieszczone w osobnych fizelinowych kieszonkach. Zostały wzmocnione z myślą o użytkownikach o większej masie ciała oraz preferujących spanie na twardym podłożu. Dobrze dopasowują się do ciała, zapewniając właściwe podparcie, a tym samym zdrowe i komfortowe warunki snu.
Pianka Bultex
Pianka Bultex: pianka wysokoelastyczna doskonale dopasowująca się do ułożenia sylwetki. Posiada porowatą strukturę, dzięki której zapewniona jest dobra cyrkulacja powietrza, a tym samym we wnętrzu materaca nie gromadzi się wilgoć, która sprzyja rozwojowi pleśni i drobnoustrojów. Jest bezzapachowa. Odpowiednia dla alergików.
Pianka Dynamic
Pianka Dynamic: dzięki odporności na odkształcenia powstające w wyniku eksploatacji zapewnia długotrwałe zachowanie materaca w niezmienionej jakości.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Twardość - średni
Materac Smart XXL - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec PetiCair: wzbogacony mikrokapsułkami, które wykazują działanie redukujące roztocza i alergeny zwierzęce, aby zapewnić wysoki poziom higieny, szczególnie w sypialniach, w których przebywają zwierzęta. Można go zdjąć i wyprać.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
19 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
nie
Producent:
Sembella
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
SEMBELLA