Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Ambar Gomarco
  • Materac Ambar Gomarco
  • Materac Ambar Gomarco aranżacja
GOMARCO

Materac AMBAR GOMARCO sprężynowo-piankowy

Przestronny materac Ambar z kolekcji Gomarco ze sprężynowo-piankowym wkładem. Materac znajduje się w trwałym pokrowcu, wykonanym z kaszmiru, jedwabiu oraz wiskozy.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Ilość:

Kilkuwarstwowy materac Ambar Gomarco to perfekcyjne miejsce do zdrowego codziennego snu i odpoczynku. Materac Ambar wyposażono w dwa rodzaje sprężyn, dzięki którym idealnie wypełnia oraz podpiera wszystkie krzywizny kręgosłupa użytkownika. Dzięki właściwemu rozmieszczeniu ciężaru ciała na całym materacu śpiący może liczyć na zdrową i higieniczną regenerację sił. Jednym z zastosowanych systemów jest mechanizm sprężyn kieszeniowych MICROSAC®, które, poprzez umieszczenie w osobnych przegrodach, uginają się pojedynczo. Rozwiązanie to podnosi poziom wygody podczas korzystania z materaca Ambar Gomarco. Warstwę tę wzmocniono zapewniającymi niezwykłą miękkość sprężynami NANOSAC®. Zostały one umieszczone w sekwencji 645 szt./m², dzięki czemu dają poczucie „efektu chmurki” w trakcie odpoczynku. W materacu znajduje się także wysokoelastyczna pianka AQUAPUR®, która wykazuje niezbędne właściwości wentylacyjne. Materiał w rezultacie zapobiega powstawaniu szkodliwych roztoczy, bakterii oraz kurzu. Materac Ambar Gomarco dostępny jest w pokrowcu, powstałym z połączenia kaszmiru, jedwabiu, a także wiskozy.

Sprężyny Microsac®
Sprężyny Microsac®: sprężyny kieszeniowe, zapewniające materacowi aż 9 stref komfortu. Rozmieszczono je w układzie 1440 szt./m², dlatego zapewniają zdrowy i komfortowy sen. Jest to perfekcyjne rozwiązanie dla par o dużej różnicy wagowej, ponieważ nacisk na jedną ze stron nie wpływa na ułożenie materaca po drugiej stronie.
Pianka Aquapur
Pianka Aquapur: pianka o właściwościach wysokoelastycznych, zapewniająca właściwy poziom wentylacji w materacu. Materiał eliminuje powstawanie w materacu szkodliwej pleśni oraz niebezpiecznych dla zdrowia bakterii czy roztoczy.
Sprężyny Nanosac®
Sprężyny Nanosac®: umieszczone w sekwencji 645 szt./m² sprężyny, dbające o miękkość materaca i jego perfekcyjnie dopasowanie do sylwetki użytkownika. System ten odpowiada za tworzenie „efektu chmurki” podczas odpoczynku oraz odpowiedni poziom sprężystości materaca.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 32 cm
Twardość - miękki
Ambar Gomarco - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: miękki w dotyku materiał, stworzony z połączenia kaszmiru, jedwabiu oraz wiskozy. Pokrowiec nie podrażnia skóry, dlatego jest odpowiedni dla osób zmagających się na co dzień z problemami dermatologicznymi. Poprzez właściwą wentylację, materiał dodatkowo zwiększa poziom higieny wewnątrz materaca.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Wysokość:
32 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
miękki
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
9 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dla par
Status medyczny:
nie
Producent:
Gomarco
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
GOMARCO