Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Respire Soft Gomarco
  • Materac Respire Soft Gomarco
GOMARCO

Materac RESPIRE SOFT GOMARCO sprężynowo-piankowy

Luksusowy materac Respire Soft Gomarco ze sprężynowo-piankowym wkładem. Materac zapewnia najwyższy poziom komfortu snu i odpoczynku. Został on umieszczony w trwałym pokrowcu STRECH HI.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Ilość:

Komfortowy materac Respire Soft Gomarco wyposażony w wiele rodzajów pianek to świetna propozycja dla osób ceniących sobie zdrowy i spokojny sen. W materacu Respire Soft zastosowano system sprężyn kieszeniowych SPRINGSAC®Soft, dzięki czemu perfekcyjnie wypełnia i w następstwie podpiera wszystkie krzywizny kręgosłupa użytkownika. Cały mechanizm opiera się na umieszczonych w osobnych kieszeniach sprężynach, które uginają się pojedynczo pod naciskiem ciała śpiącego. Jest to perfekcyjne rozwiązanie dla par o dużej różnicy wagowej, ponieważ zmiana ułożenia sprężyn po jednej ze stron nie wypłynie na poziom wygody po drugiej stronie podłoża do snu. Mnogość zastosowanych pianek oraz innych materiałów wypełniających wnętrze, pozwoliło na stworzenie materaca, który zapewni najwyższy poziom komfortu snu i odpoczynku przez wiele lat. Wkład materaca Respire Soft został umieszczony w elastycznym pokrowcu z dzianiny – STRETCH HI. Jest to dodatkowa warstwa dbająca o właściwą cyrkulację powietrza i w rezultacie zapobiegająca powstawaniu szkodliwych bakterii, roztoczy czy kurzu.

Springsac®Soft
Sprężyny Springsac®Soft: system sprężyn kieszeniowych, gdzie każdą z nich umieszczono w osobnej przegrodzie. Dzięki temu sprężyny uginają się pojedynczo, zapewniając wygodny sen i odpoczynek. Zostały one rozlokowane w sekwencji 288 szt./m². Jest to idealne rozwiązanie dla par o dużej różnicy wagowej, ponieważ nacisk na jedną ze stron materaca nie wpływa na jego ułożenie po drugiej stronie.
Pianka Aquapur
Pianka Aquapur: wysokoelastyczna pianka o właściwościach wentylacyjnych. Odpowiada ona za odpowiednią wymianę powietrza wewnątrz materaca, tym samym zapobiegając powstawaniu roztoczy, bakterii oraz kurzu. Materiał zapewnia wysoki poziom oddychalności modelu.
Pianka Nucol®
Pianka Nucol®: materiał z funkcją pamięci kształtu. Pianka perfekcyjnie odwzorowuje wszystkie krzywizny kręgosłupa użytkownika, tym samym idealnie je wypełniając, co z kolei wzmacnia ich perfekcyjne podparcie przez całą noc. Pianka jest również odpowiedzialna za właściwie odprowadzanie wilgoci na zewnątrz materaca.
Pianka Perfilated
Pianka Perfilated: wyposażona w wiele kanałów wentylacyjnych, dzięki którym dba o prawidłową wymianę powietrza wewnątrz materaca. Materiał jest odpowiednio profilowany oraz posiada funkcję pamięci kształtu, dlatego perfekcyjnie dopasowuje się do wagi, a także kształtu ciała użytkownika.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 27 cm
Twardość - średni-twardy
Respire Soft - budowa
Pokrowiec Stretch Hi
Pokrowiec Stretch Hi: dzianinowy materiał, zapewniający trwałość i wygodę podczas snu czy odpoczynku. Pokrowiec o gramaturze 280 g/m² jest niezwykle przewiewny i elastyczny, dlatego wspomaga utrzymywanie higieny wewnątrz materaca.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Wysokość:
27 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Status medyczny:
nie
Producent:
Gomarco
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
GOMARCO