• Obniżka
Materac Harmony Sembella
  • Materac Harmony Sembella
Promocja
SEMBELLA
Gwarancja satysfakcji

Materac HARMONY SEMBELLA sprężynowy

1 889,00 zł 1 419,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 889,00 zł

Materac Harmony Sembella z wkładem multipocket oraz pianką poliuretanową i Sensipur. Materac dostępny w zdejmowanym pokrowcu.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 4-6 tygodni
Ilość:

Harmony Sembella to materac stworzony z myślą o osobach, które potrzebują odpowiedniego podparcia oraz najwyższego poziomu komfortu podczas snu. W materacu zastosowano system sprężyn kieszeniowych Multipocket, które, dzięki umieszczeniu w osobnych przegrodach, uginają się pojedynczo. Poprzez takie rozwiązanie każdy fragment kręgosłupa ma właściwe położenie na materacu. Ciało nie zapada się ani zbytnio nie wygina. Materac Harmony został wyposażony również w piankę Sensipur®, która poprzez właściwości termoelastyczne, pod wpływem temperatury ciała, właściwie odwzorowuje kształt sylwetki użytkownika, tym samym zapewniając przyjemne otulenie. Dodatkowo w materacu znajduje się jakościowa pianka poliuretanowa, która jako uzupełnienie odpowiednio chroni system kieszeniowy przed uszkodzeniami. Materac ma aż 7 stref twardości, co pozytywnie wpłynie na ułożenie ciała podczas snu czy wypoczynku. Materac Harmony Sembella dostępny jest w zdejmowanym antyalergicznym pokrowcu. Dzięki temu będzie to idealna propozycja dla osób zmagających się z alergiami. Pokrowiec można prać w pralce, w maksymalnie 60 st.C.

Sprężyna kieszeniowa
Sprężyny Multipocket: system sprężyn kieszeniowych, które umieszczone w osobnych przegrodach, uginają się pojedynczo. Umieszczono 505 sztuk sprężyn na 1 m². Zapewniają one odpowiednie podparcie całego ciała podczas snu i odpoczynku. Wpływają także na lepszą amortyzację ruchów każdej z osób korzystających z materaca.
Pianka Sensipur®
Pianka Sensipur®: pianka termoelastyczna, która pod wpływem temperatury ciała dopasowuje się do sylwetki oraz wagi użytkownika, przyjemnie ją otulając. Zapewnia stabilne podparcie kręgosłupa. Dodatkowo pianka redukuje wstrząsy oraz występujące naciski, tym samym idealnie rozkładając ciężar ciała na całej powierzchni materaca.
Pianka poliuretanowa
Pianka poliuretanowa: pianka mająca właściwości antyalergiczne. Zapewnia najwyższy poziom komfortu korzystania z materaca. Została umieszczona jako uzupełnienie oraz ochrona systemu kieszeniowego Multipocket.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Twardość - średni
Materac Harmony - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: materac Harmony Sembella dostępny jest w zdejmowanym pokrowcu. Został on wyposażony w jakościowy zamek rozpinany, dlatego jego zdejmowanie z materaca jest bardzo proste. Zastosowane w pokrowcu włókna Coolmax® świetnie regulują poziom wilgoci. Istnieje możliwość prania pokrowca w pralce, w maksymalnie 60 st.C. Dzięki temu zachowuje on najwyższy poziom higieny oraz komfortu użytkowania.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
26 cm
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Sembella
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
odwracalny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
26 cm
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Sembella
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
odwracalny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Promocja
SEMBELLA
Gwarancja satysfakcji