Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac SERTA TRIBECA kieszeniowo-piankowy
  • Materac SERTA TRIBECA kieszeniowo-piankowy
  • Materac SERTA TRIBECA kieszeniowo-piankowy

Materac TRIBECA SERTA kieszeniowo-piankowy

3 540,00 zł

Uniwersalny, dwustronny materac Tribeca Serta z wkładem kieszeniowym i warstwami z wysokiej jakości pianek.

Rozmiar:
Dostępny do 6-8 tygodni
Ilość:

Uniwersalny materac Tribeca o wysokości 24 cm łączy w sobie wyjątkowe właściwości materiałów naturalnych z komfortowymi rozwiązaniami technicznymi. Jest to model dwustronny o dwóch rodzajach twardości, więc łatwo dopasować go do potrzeb użytkownika, podnosząc jakość jego wypoczynku. Materac posiada wysokiej jakości kieszeniowe sprężyny, które zapewniają bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa i zmniejszają drgania materaca. Pięciostrefowy rozkład sprężyn sprawia, że ciężar ciała rozkłada się na tym modelu równomiernie, co ma duże znaczenie dla jakości snu. Materac posiada specjalną warstwę naturalnej bawełny nietkanej, która dba o komfort termiczny użytkownika oraz odpowiada za odprowadzanie wilgoci. Model ten wyposażono ponadto o owczą wełnę, która posiada właściwości antyalergiczne, a przy tym jest bardzo miękka i ciepła, co wpływa na jakość wypoczynku. Na uwagę zasługuje również eleganckie wykonanie tego materaca, w tym m.in. nawiązujący do nowoczesnych trendów, wytrzymały pokrowiec.

Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: wysokiej jakości wkład sprężynowy, w którym każda sprężynka pracuje osobno. Uginają się w miejscach zwiększonego nacisku. Dzięki ułożeniu w 5 stref twardości ciało użytkownika podparte jest stabilnie i prawidłowo na całej długości. Sprężyny skutecznie redukują przenoszenie drgań, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w materacach użytkowanych przez pary.
Pianka AG
Pianka AG: pianka wyróżniająca się wysoką sprężystością i sztywnością. Pianka oddziela wkład sprężynowy od warstw komfortowych. Pianka AG w połączeniu z innymi materiałami w materacu Tribeca tworzy wysokiej jakości produkt, zapewniający wygodny i komfortowy sen.
Pianka D28
Pianka D28: twarda wysokoelastyczna pianka, która tworzy kilka warstw w materacu. Zapewnia odpowiednią sztywność materaca, dzięki której ciało użytkownika nie zapada się, kręgosłup utrzymany zostaje w prawidłowej, stabilnej pozycji przez całą noc.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Twardość - twardy
Materac Tribeca Serta  - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: miękki i przyjemny w dotyku pokrowiec, który tworzy tkanina o wysokiej gęstości. Jest to przewiewny pokrowiec o właściwościach zapewniających odpowiednią cyrkulację powietrza oraz absorpcję wilgoci. Zapewnia higieniczne i komfortowe warunki podczas snu.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
24 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
twardy
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
5 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
dla par
Status medyczny:
nie
Producent:
Serta