Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Janpol Helio
  • Materac Janpol Helio
JANPOL

Materac HELIO JANPOL kieszeniowy

2 354,00 zł

Kieszeniowy materac Helio Janpol w innowacyjnym pikowanym pianką termoelastyczną pokrowcu Puroactive.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Materac Helio Janpol to najnowszy materac z kolekcji Premium. Jest to wyjątkowo komfortowy materac z powierzchniami o podwyższonej twardości. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych sprężyn typu Multipocket materac zapewnia punktowe podparcie ciała na całej długości. Sprężyny pracują indywidualnie, niezależnie od siebie zapewniając odpowiednie podparcie i odciążenie ciała podczas snu oraz utrzymanie kręgosłupa w prawidłowej pozycji. Warstwy wierzchnie tworzy nowy rodzaj pianki Visco o ulepszonych parametrach. Pianka doskonale dopasowuje się do sylwetki użytkownika, odciążając mięśnie oraz poprawiając krążenie krwi w organizmie, dzięki czemu ciało poddane zostaje pełnej regeneracji podczas snu. Materac w standardowej wersji dostępny jest w pokrowcu Puroactive z dodatkową warstwą pianki termoelastycznej, która wpływa na jeszcze wyższy komfort podczas snu. Wkład materaca objęty został aż 10-letnią gwarancją producenta.

Sprężyny Multipocket
Sprężyna Multipocket: 500 sprężyn w każdym metrze kwadratowym umieszczonych w osobnych kieszonkach. Tworzą siedem stref o zróżnicowanej twardości, dzięki czemu stabilnie podpierają ciało na całej długości oraz zapewniają utrzymanie kręgosłupa w anatomicznej pozycji przez całą noc.
Visco
Visco: nowa pianka o właściwościach termoplastycznych, która pod wpływem temperatury i nacisku idealnie dopasowuje się do naturalnej sylwetki człowieka. Pianka zapewnia niebywały komfort i wygodę, podczas snu mięśnie ulegają odciążeniu, dzięki czemu doskonale wspiera regenerację organizmu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Twardość - sredni
Helio - budowa
Pokrowiec Puroactive
Pokrowiec Puroactive: antyalergiczny pokrowiec wzbogacony mikrokapsułkami z probiotykami. Właściwości tkaniny zapewniają redukcję alergenów na powierzchni materaca. Specjalne pikowanie pianką termoelastyczną zapewnia jeszcze lepsze dopasowanie do ciała użytkownika. Ze względu na pikowanie nie ma możliwości prania pokrowca w pralce.
Pokrowiec Silver Protect
Pokrowiec Silver Protect: wytrzymała i antyalergiczna tkanina zapewnia bezpieczne warunki podczas snu dla alergików. Specjalna powłoka z włókien srebra wpływa na redukcję alergenów oraz chroni przez namnażaniem bakterii. Pokrowiec nadaje się do prania wodnego w temperaturze do 40 st.C. Tkanina posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
26 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
odwracalny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
JANPOL