Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
MATERASSO

Materac HYBRID OXYGEN MATERASSO kieszeniowy

2 274,00 zł

Materac Hybrid Oxygen z wkładem sprężynowym o dwóch stronach użytkowych z odmienną twardością. Materac w pokrowcu Algua z włóknem klimatyzującym.

Rozmiar:
Pokrowce:
Dostępny do 12 dni roboczych
Ilość:

Dwustronny materac Hybrid Oxygen, którego centralną część stanowią sprężyny kieszonkowe. Sprężyny umieszczone są w osobnych woreczkach, dzięki czemu pracują indywidualnie. W zależności od miejsca nacisku poszczególne sprężynki uginają się, zapewniając odpowiednie podparcie ciała. Zaletą materace Hybrid Oxygen są dwie strony użytkowe o odmiennych twardościach. Twardsza strona wyłożona została wysokoelastyczną pianką Eliocell, natomiast miękką, lepiej dopasowującą się do ciała, stanowi połączenie wysokoelastycznej pianki Oxygen oraz specjalnie formowanej pianki termoelastycznej. Materac Hybrid Oxygen to wyjątkowy komfort i wygoda podczas snu. Materac dostępny jest w zdejmowanym pokrowcu Algua z włóknem klimatyzującym oraz specjalnymi uchwytami ułatwiającymi obracanie i przenoszenie materaca.

Pianka Oxygen
Pianka Oxygen: jedna z najnowszych pianek w ofercie Materasso. Wyróżnia się przewiewnością, sprężystością oraz elastycznością. Pianka tworzy niezwykle komfortowe warunki podczas snu, doskonale podpierając ciało, redukując naciski powstające w trakcie snu. Dzięki wysokiej przewiewności w obrębie materaca zachowana zostaje odpowiednia cyrkulacja powietrza, która chroni przed gromadzeniem i namnażaniem alergenów.
Pianka termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: pianka reaguje na nacisk i zmianę temperatury, idealnie dopasowując się do sylwetki człowieka. Zapewnia delikatne otulenia ciała podczas snu oraz stabilne utrzymanie kręgosłupa w prawidłowej pozycji. Pianka po ustaniu nacisku powoli powraca do swojej pierwotnej formy.
Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: często stosowane rozwiązanie w nowoczesnych materacach. Sprężyny nie są ze sobą połączone, pracują indywidualnie, dzięki umieszczeniu w osobnych kieszonkach. Ułożenie sprężyn w siedem stref twardości przekłada się na odpowiednie podparcie każdej części ciała w zależności od nacisku.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 cm
Twardość - średni-twardy
Hybrid Oxygen - budowa
Pokrowiec Algua
Pokrowiec Algua: delikatny pokrowiec, którego tkaninę wzbogacono o ekstrakty z alg morskich. Podczas snu następuje wydzielanie witamin, minerałów i aminokwasów zawartych w algach, które działają kojąco na skóry. W pokrowcu znajduje się specjalne włókno klimatyzujące oraz pas 3D wpływający na lepszą przepuszczalność powietrza. Pokrowiec należy prać w 40 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
sprężynowy
Wysokość:
25 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
MATERASSO