Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Janpol XL Twin
  • Materac Janpol XL Twin
JANPOL

Materac XL TWIN JANPOL kieszeniowy

2 719,00 zł
Nowy produkt

Wysoki materac XL Twin z możliwością zdjęcia warstwy wierzchniej z pianki termoelastycznej.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Materac XL TWIN to innowacyjny model wykonany z wysokiej jakości materiałów, w którym istnieje możliwość zdjęcia warstwy wierzchniej w celu zwiększenia twardości powierzchni spania. Wkład stanowią cenione i często wybierane przez klientów sprężyny kieszeniowe, których gęste upakowanie w osobnych woreczkach zapewnia stabilne i prawidłowe podparcie kręgosłupa, dzięki czemu utrzymany zostaje on w prawidłowej, anatomicznej pozycji przez całą noc. Sprężyny po obu stronach obłożone zostały sprężystymi piankami wysokoelastycznymi, których grubość i ułożenie są gwarancją wygody, stabilności oraz trwałości całego materaca. Doskonale podpierają ciało, zapewniając niezwykły komfort snu. Wykończenie materaca XL stanowi pianka termoelastyczna, która pod wpływem nacisku i temperatury użytkownika idealnie dopasowuje się do sylwetki, zapewniając wrażenie delikatnego otulenia. Mięśnie podczas snu zostają odciążone, co przekłada się na odprężający i regeneracyjny odpoczynek. Warstwę z pianki termoelastycznej można łatwo zdjąć, dzięki czemu użytkownik ma możliwość dostosowania wysokości materaca oraz podwyższenia stopnia twardości powierzchni. Materac XL to produkt, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jakość i trwałość wkładu materaca potwierdza aż 7-letnia gwarancja od producenta.

Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce, dzięki czemu pracują one indywidualnie, podwyższając elastyczność punktową powierzchni spania. Doskonale podpierają każdą część ciała, utrzymując je w zdrowej i prawidłowej pozycji. Gęstość upakowania sprężyn wynosi 260 sprężyn/m2.
Pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: materiał o podwyższonej gęstości i sprężystości. Stanowi świetne podparcie dla kręgosłupa na całej długości. Jest to elastyczny oraz niezwykle trwały materiał, który wpływa na zwiększenie żywotności całego produktu.

Pianka termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: pianka reaguje na ciepło i nacisk ze strony użytkownika, idealnie dopasowując się do kształtu ciała. Zapewnia odprężenie oraz wpływa na szybszą regenerację mięśni podczas snu. Co więcej, jest to materiał o właściwościach antybakteryjnych, dzięki czemu może być bezpiecznie użytkowany przez alergików.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Twardość - średni
XL - budowa

Pokrowiec Grey
Pokrowiec Grey: antybakteryjny pokrowiec ze specjalną powłoką Sanitized zapewniającą ochronę przed gromadzeniem i namnażaniem pleśni, grzybów i bakterii. Tkanina jest delikatna i przyjemna w dotyku, nie podrażnia skóry. Pokrowiec należy prać w temperaturze 40 st.C.

Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
30 cm
Gwarancja:
7 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
jednostronny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Pozytywna

Spełnia oczekiwania zgodne z opisem

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

tego właśnie szukaliśmy! wysoki komfort, wygodny, przyjemny!

na początku obawiałem się, że ten mały materac będzie się przesuwać po tym dużym, sprzedawca mnie zapewniał że tak nie będzie i na szczęście miał rację. dodatkowo polecił super prześcieradło na gumki. Ciężko było coś dla nas dobrać przy różnicy wagi prawie 35kg, ten materac jest dla mnie przyjemny i zona też jest zadowolona no i dodatkowo wysoki a na tym też nam zależało ! ;) polecam materac i super obsługę

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
JANPOL