Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac GELTEX QUANTUM MOON SEMBELLA sprężynowy
  • Materac GELTEX QUANTUM MOON SEMBELLA sprężynowy
SEMBELLA
Gwarancja satysfakcji

Materac GELTEX QUANTUM MOON SEMBELLA sprężynowy

3 044,00 zł
Nowy produkt

Sprężynowy materac Geltex Quantum Moon w higienicznym, zdejmowanym pokrowcu.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 4 tygodni
Ilość:

Materac Geltex Quantum Moon to sprężynowy model z najnowszej kolekcji producenta Sembella. Jest to propozycja dla osób, które cenią trwałość i wytrzymałość produktu przy zachowaniu odpowiedniego komfortu wypoczynku. Wkład materaca tworzą wysokiej jakości sprężyny kieszeniowe, które zapewniają stabilne i ortopedyczne podparcie każdej części ciała, niezależnie od zajmowanej pozycji podczas snu. Warstwę komfortową po obu stronach tworzy innowacyjna pianka Geltex, dzięki której kręgosłup utrzymany zostaje w prawidłowej anatomicznej pozycji. Zaletą tego materiał jest również otwarta i elastyczna struktura, która zapewnia wentylację na najwyższym poziomie. Przekłada się to na niezwykle czyste i świeże środowisko snu, wolne od alergenów oraz niebezpiecznych mikroorganizmów. Materac wykończony został elastycznym pokrowcem regulującym wilgotność w obrębie produktu. Wkład materaca Geltex Quantum Moon objęty został aż 10-letnią gwarancją od producenta.

Sprężyna kieszeniowa
Sprężyna kieszeniowa: system, w którym każda sprężyna umieszczona jest w osobnym woreczku, dzięki czemu pracują one indywidualnie, niezależnie od siebie. Zapewniają stabilne i ortopedyczne podparcie kręgosłupa na całej długości. Na jednym metrze kwadratowym umieszczonych zostało aż 266 sprężyn.
Pianka hybrydowa Geltex
Pianka hybrydowa Geltex: innowacyjny materiał o otwartej i elastycznej strukturze. Pianka charakteryzuje się wysoką odpornością na odkształcenia oraz działanie wilgoci i ciepła. Dzięki aktywnej wentylacji w obrębie pianki zachowana zostaje odpowiednia cyrkulacja powietrza, która wpływa higieniczność całego produktu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Twardość - średni
Geltex Quantum Moon - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: elastyczny, zdejmowany pokrowiec o właściwościach regulujących wilgotność na powierzchni materaca. Przepuszczalna struktura tkaniny zapewnia stały dostęp świeżego powietrza do wnętrza produktu. W celu zachowania właściwości pokrowca należy go prać w temperaturze do 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
22 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
nie
Producent:
Sembella
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
SEMBELLA
Gwarancja satysfakcji