Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Obniżka
-538,00 zł Materac HYBRID SUPREME SLEEPMED kieszeniowo-piankowy
  • Materac HYBRID SUPREME SLEEPMED kieszeniowo-piankowy
Promocja
SLEEPMED

Materac HYBRID SUPREME SLEEPMED kieszeniowo-piankowy

2 132,00 zł 1 594,00 zł
Nowy produkt

Komfortowy materac wykonany z trzech rodzajów pianki i sprężyny typu Multi

Rozmiar:
Dostępny od 2 do 15 dni roboczych
Ilość:

Hybrid Supreme to luksusowy materac od marki SleepMed. Gwarantuje on niezapomniane doznania i najwyższą jakość snu. Wykonany został z siedmiostrefowej sprężyny Multi oraz trzech rodzajów pianek: termoelastycznej VitaRest®, wysokoelastycznej VPPHR oraz pianki FlexiFoam. Warstwy materiałów są grubsze w stosunku do bliźniaczego modelu Hybrid Premium. Jednak zastosowanie takiego rozwiązania wiążę się z dużo większą odpornością na eksploatację oraz wyższym poziomem komfortu. Produkt gwarantuje również bardzo dobrą elastyczność punktową, dzięki której użytkownik ma pewność, że jego ciało jest doskonale dopasowane do materaca. Model zapewnia także doskonałą wymianę powietrza. Dzieje się tak dlatego, ponieważ w Hybrid Supreme zastosowano technologie Airforce, która polega na nacinaniu pianki, tworząc przez to kratkę wentylacyjną. Materac posiada dwie strony użytkowe a dołączony do niego pokrowiec Merced można bez problemu zdjąć i przeznaczyć do prania wodnego w temperaturze nie przekraczającej 60 stopni Celsjusza. Producent przewidział 15-letnią gwarancję na wkład modelu. Uwaga! Wypełnienie materaca w wersji podstawowej nie zawiera maty kokosowej. Jednakże istnieje możliwość zakupienia maty, przez co zwiększy się poziom twardości materaca. Niewątpliwą zaletą warstwy tej jest fakt, iż może zostać umieszczona na dowolnym poziomie wypełnienia. Z łatwością można ją również przełożyć lub wyjąć. Znaczne zwiększenie twardości – mata powinna zostać umieszczona pomiędzy kremową piankę VitaRest®, a znajdującą się poniżej pianką wysokoelastyczną. Lekkie poprawienie twardości podłoża – mata kokosowa znajduje pod wszystkimi warstwami wypełnienia.

7-strefowa sprężyna typu Multipocket
7-strefowa sprężyna typu Multi: sprężyna, która zapewnia doskonałe dopasowanie do ciała i sprawia, że użytkownik z pewnością poczuje stan odprężenia. Od tradycyjnych sprężyn różni ją fakt, iż posiada dwa razy więcej punktów podparcia.
Pianka FlexiFoam
Pianka FlexiFoam: jest to materiał bardzo odporny na częste użytkowania, przez co swoje atuty zachowuje przez długi czas. W piance zastosowano system Aiforce, który gwarantuje doskonałą cyrkulacje powietrza.
Pianka Termoelastyczna
Pianka termoelastyczna VitaRest®: pianka, która reaguje na temperaturę ciała użytkownika przez co idealnie dopasowuje się do niego, dzięki czemu dopasowuje się do kręgosłupa, usprawnia przepływ krwi i zapewnia komfortowy odpoczynek.
Pianka wysokoelastyczna VPPHR
Pianka wysokoelastyczna VPPHR: wytrzymała pianka, która zapewnia świetną wymianę powietrza. Niewątpliwa zaletą tego materiału jest fakt iż jego otwarto komórkowa budowa i porowata struktura blokuje rozwój pleśni i grzybów.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 27 CM
Twardość - średni
Hybrid Supreme - budowa
Pokrowiec Merced
Pokrowiec Merced: pokrowiec wykonany z miłej w dotyku dzianiny, która na swojej powierzchni ma specjalne perforacje, dzięki którym osoba korzystająca z materaca poczuje delikatny efekt masażu. Obszycie posiada również specjalną taśmę 3D.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
27 cm
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
twardy
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Sleepmed
Promocja
SLEEPMED