Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Obniżka
-856,00 zł Materac PREMIUM SLEEPMED piankowy
  • Materac PREMIUM SLEEPMED piankowy
Promocja
SLEEPMED

Materac PREMIUM SLEEPMED piankowy

2 139,00 zł 1 283,00 zł
Nowy produkt

Piankowy materac z możliwością wyboru twardości podłoża już w trakcie użytkowania produktu.

Rozmiar:
Dostępny od 2 do 15 dni roboczych
Ilość:

Wypełnienie materaca SleepMed tworzą trzy pianki o różnych twardościach i właściwościach. Dwie z nich wykonane są z tworzywa wysokoelastycznego o podwyższonych parametrach oddychalności. To one odpowiadają za właściwą stabilność i sztywność produktu. Komfort użytkowania i dopasowanie do ciała zapewnia natomiast termoelastyczna pianka VitaRest®. Jej struktura pod wpływem temperatury i nacisku uplastycznia się, dzięki czemu odwzorowuje naturalne krzywizny ciała. Warstwa jest specjalnie profilowana i podzielona na rejony o różnej twardości. W modelu Premium zastosowano technologię Airforce, tzn. pianki posiadają specjalne nacięcia tworzące sieć kanalików, przez które dostarczane jest świeże powietrze oraz odprowadzany nadmiar wilgoci. Ich uzupełnieniem jest wentylująca taśma 3D zamontowana w pokrowcu. Suche wypełnienie materaca jest gwarantem świeżości i środowiska wolnego od pleśni i bakterii. Materac Premium wyposażony jest w pokrowiec Merced i ma wysokość ok. 23 cm. Produkt, dzięki swojej innowacyjnej budowie, zapewnia możliwość zmiany twardości powierzchni na jeden z czterech poziomów już w trakcie jego użytkowania. Jeśli po zakupie stwierdzimy, że materac jest zbyt twardy, możemy zamienić kolejność warstw we wnętrzu i dostosować je do swoich potrzeb. Dodatkową opcją jest także możliwość doposażenia produktu w matę kokosową. Uwaga! Utwardzająca mata kokosowa nie jest częścią podstawowego wariantu materaca i w razie potrzeby należy ją dokupić. Element ten może być bez problemu dołożony do wypełnienia lub z niego usunięty w dowolnym momencie. Znacząca poprawa twardości – mata znajduje się pomiędzy pianką termelastyczną a ulokowaną niżej wysokoelastyczną. Lekka poprawa twardości – mata umieszczona jest na samym dole wypełnienia.

Pianka wysokoelastyczna
Pianka Wysokoelastyczna materiał o niejednorodnej, porowatej strukturze komórkowej. Cechuje się sprężystością, elastycznością i odpornością na duże obciążenia. Pianka szybko odzyskuje wyjściowy kształt i nie powstają w niej trwałe wgłębienia. Zastosowane w niej nacięcia zapewniają odpowiednią plastyczność i przewiewność.
Pianka Termoelastyczna
Pianka Termoelastyczna: materiał opracowany przez naukowców z NASA i początkowo stosowany włącznie w projektach kosmicznych. Pianka reaguje nie tylko na nacisk, ale również na temperaturę ciała. Połączenie tych czynników sprawia, że jej struktura staje się plastyczna, dzięki czemu powierzchnia dokładnie przylega do ciała.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Twardość - średni
Premium - budowa
Pokrowiec Merced
Pokrowiec Merced: tkanina poliestrowa o dużych parametrach przepuszczalności i strukturze sprawiającej, że podczas użytkowania materaca użytkownik ma wrażenie lekkiego masażu. W pokrowcu zastosowano taśmę 3D oraz zamek rozdzielczy. Materiał nadaje się do czyszczenia w temp. 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
23 cm
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni/twardy
Status medyczny:
tak
Producent:
Sleepmed
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Zweryfikowany zakup

dobra cena, bardzo dobry standard

kupiliśmy rozmiar 180x200, bardzo dobrze się nam śpi :)<br />

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Świetny!!!

Użytkuję materac od niespełna roku i po takim czasie nie jestem w stanie wymyślić choćby najmniejszej jego wady :) skończyły się problemy z kręgosłupem, materac jest bardzo wygodny, pomimo pianki termoelastycznej nie ma się uczucia że jest za ciepły, co często się zdarza przy tego typu produktach. Jednym słowem: świetny!!! :)

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Materac bardzo wygodny warty polecenia !!

Już w pierwszą noc było odczuć różnicę przy starym materacu. Jeszcze nie było potrzeby korzystać z zmian twardości ale na pewno tez zostaną wyprubowane

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Ideał!

Materac póki co bardzo wygodny, nawet więcej niż bardzo! :)

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Promocja
SLEEPMED