Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac INFINITY FRESH PERDORMIRE piankowy
  • Materac INFINITY FRESH PERDORMIRE piankowy
PERDORMIRE

Materac INFINITY FRESH PERDORMIRE piankowy

3 390,00 zł

Piankowy materac z warstwami Sea Foam.

Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Infinity Fresh to materac, którego struktura opiera się na warstwach wykonanych z pianek różnego rodzaju. Podstawą jest powierzchnia wykonana z tworzywa sea foam o grubości 6 cm. Materiał posiada strukturę gąbki morskiej, która zapewnia produktowi dużą elastyczność. Znajdujące się w niej otwory zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza. Z tej samej pianki zbudowana jest część środkowa o wysokości 12 cm. Gwarantuje stabilne wsparcie dla ciała i rozkłada jego ciężar równomiernie na powierzchni. Część górna pokryta jest 4-centymetrową pianką Visco Mind o znakomitych właściwościach ergonomicznych. Doskonale dopasowuje się kształtu i nie wywiera żadnego nacisku zwrotnego. Wolno odzyskuje swoją formę, jednak nie powstają z niej trwałe wgniecenia. Materac otoczony jest antybakteryjnym i antyalergicznym pokrowcem z pianką Visco Mind® Clima-Fresh®. Materiał ten poddawany jest specjalnej obróbce Ultrafresh®, dzięki której uzyskuje właściwości bakteriobójcze. W pokrowcu umieszczony jest pas Air Space wzmacniający wentylację. Materac ma wysokość 25 cm, a jego wypełnienie – 22 cm. Jest odporny na obciążenie do 150 kg.

Pianka Sea Foam
Pianka Sea Foam: materiał, którego struktura stanowi odwzorowanie wnętrza gąbki morskiej. Duże otwory są wypełnione powietrzem, które jest stale wymieniane z otoczeniem. Pomagają w utrzymaniu właściwej wilgotności i stałej temperatury powierzchni.
Piana Visco Mind
Pianka Visco Mind: materiał o średniej gęstości i zdolności do odwzorowywania kształtów. Charakteryzuje się silnymi właściwościami ergonomicznymi i wolno zapada się pod ciężarem ciała. Pianka jest antybakteryjna i może być stosowana przez alergików.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 cm
Twardość - twardy
Infinity Fresh Perdormire - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: powleczony jest antystatycznym i antyalergicznym włóknem oraz posiada wbudowany zamek i boczny pas z materiału air space. Z jednej strony uzupełnia go 2-centymetrowa pianka Visco Mind® Clima-Fresh®. Dzięki niej materac uzyskuje dodatkowy komfort, ponieważ materiał pochłania ciepło i utrzymuje chłodną powierzchnię. Pokrowiec łatwo zdjąć i wyprać.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
25 cm
Twardość:
twardy
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
tak
Producent:
Perdormire
PERDORMIRE