Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac PREMIER TERMOPUR MATERASSO piankowy
  • Materac PREMIER TERMOPUR MATERASSO piankowy
MATERASSO

Materac PREMIER TERMOPUR MATERASSO piankowy

1 176,00 zł
Nowy produkt

Wygodny, piankowy materac z pokrowcem Biorytmic zawierającym dobroczynne minerały.

Rozmiar:
Pokrowce:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Premier Termopur to idealny produkt dla osób preferujących miękkie podłoże do snu. Produkt składa się z dwóch pianek o bardzo dobrych właściwościach. Podstawą produktu jest przewiewna i bardzo elastyczna pianka Eliocell. Tworzywo to posiada otwartokomórkową budowę, dzięki której powietrze swobodnie przepływa wewnątrz całej warstwy. Prawidłowa cyrkulacja powietrza w konstrukcji materaca zapobiega przegrzaniu się ciała osoby na nim śpiącej oraz chroni produkt, przed powstawaniem skupisk kurzu w jego środkowej części. Dzięki wysokim parametrom elastyczności, pianka Eliocell stanowi stabilną podporę dla ciała przez wiele lat. Termoplastyczne tworzywo Visco jest idealnym dopełnieniem konstrukcji. Materiał pod wpływem temperatury staje się elastyczny i odzwierciedla kształt ciała użytkownika. Pianka sprawia, że sen jest komfortowy i zdrowy, gdyż kręgosłup jest utrzymywany w ergonomicznej pozycji przez całą noc. Tworzywo nie wywiera nacisku zwrotnego na ciało, więc nie powoduje drętwienia kończyn oraz nie zaburza krążenia krwi. Model Premier Termopur umieszczony jest w miękkim pokrowcu z zawartością minerałów, które mają dobroczynny wpływ na zdrowie organizmu.

Pianka Eliocell
Pianka Eliocell: tworzywo, które reguluje przepływ powietrza wewnątrz materaca. Wysoki współczynnik wentylacji zapobiega gromadzeniu się kurzu w wewnętrznej części produktu, a tym samym ogranicza rozwój roztoczy oraz bakterii. Pianka jest odporna na trwałe odkształcenia oraz stanowi stabilne podparcie dla ciała.
Pianka Termoelastyczna
Pianka Termoelastyczna: Termoplastyczny materiał, który pod wpływem ciepła dopasowuje się do krzywizny ciał użytkownika i tworzy dodatkową podporę dla kręgosłupa. Pianka jest bardzo przyjemna w dotyku i sprawia, że sen staje się przyjemnością
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Twardość - średni
Premier Termopur - budowa
Pokrowiec Biorytmic
Pokrowiec Biorytmic: Pokrowiec Biorytmic jest bardzo przyjemny w dotyku. Materiał doskonale chłonie wilgoć i zapewnia suche środowisko snu. Zawarte wewnątrz tkaniny minerały sprawiają, że użytkownik odczuwa wyraźne zmniejszenie poziomu stresu. Uczucie odprężenia pozwala na głęboki, regeneracyjny sen. Minerały te znane są w chińskiej medycynie ludowej ze swojego działania poprawiającego kondycję skóry. Pokrowiec jest ściągany i nadaje się do prania w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
21 cm
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
MATERASSO