SEMBELLA

Materac SMART BULTEX SEMBELLA piankowy

1 079,00 zł

Materac Smart Bultex Sembella z wkładem wykonanym z trzech różnych warstw pianek z wyodrębnionymi siedmioma strefami twardości.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 4-6 tygodni
Ilość:

Materac Smart Bultex Sembella to materac dwustronny o różnym stopniu twardości z każdej strony (H2+H3). Dla zapewnienia najlepszych właściwości zbudowany jest z trzech warstw różnych pianek, których synergiczne działanie odpowiada za zdrowy mikroklimat i komfortowe warunki snu, a także dużą wytrzymałość. Dodatkowo, zdejmowany pokrowiec, który można wyprać zgodnie ze wskazówkami pielęgnacyjnymi oraz specjalnie zaprojektowane otwory, które gwarantują lepszą wentylację, zwiększają poziom higieny. Sembella Smart Bultex może być używany przez alergików. Posiada siedem stref twardości, czyli ilość optymalną dla idealnego dopasowania do sylwetki. Wpływa korzystnie nie tylko na wygodę snu, ale też na zdrowie. Materac Smart Bultex tworzy doskonałą powierzchnię do snu - kręgosłup ma zapewnione właściwe podparcie, mięśnie mogą się rozluźnić. Materac Sembella Smart Bultex ma 19 cm wysokości i dostępny jest w różnych rozmiarach, aby z łatwością dopasować go do wszystkich najbardziej popularnych wielkości łóżek.

Pianka poliuretanowa
Pianka poliuretanowa: jedna z najbardziej popularnych w wypełnieniu materacy pianka. Stanowi dobrą izolację termiczną. Jest sprężysta, odporna na wgniecenia i oddychająca.
Pianka Dynamic
Pianka Dynamic: sprężysta, odporna na deformację pianka, która z łatwością wraca do pierwotnego kształtu, dzięki czemu materac na długo zachowa swoje walory użytkowe.
Pianka Dynamic
Pianka Bultex: pianka wysokoelastyczna, której budowa przypomina porowatą strukturę naturalnej gąbki morskiej, a tym samym zapewnia doskonałą przepuszczalność powietrza, odprowadzenie na zewnątrz wilgoci i ograniczenie możliwości rozwoju szkodliwych mikroorganizmów. Materiał jest bezzapachowy i posiada właściwości antybakteryjne. To rozwiązanie optymalne dla alergików. Ponadto doskonale dopasowuje się do sylwetki, dając odpowiednie podparcie ciału, a co za tym idzie zdrowy i regenerujący odpoczynek.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Twardość - średni
Materac Smart Bultex - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec PetiCair: zawierający mikrokapsułki, które pomagają ograniczyć niebezpieczne dla zdrowia roztocza oraz alergeny zwierzęce. Jest doskonałą propozycją dla właścicieli domowych pupili. Został wyposażony w zamek błyskawiczny, dzięki czemu z łatwością można go zdjąć i wyprać, aby zapewnić sobie jeszcze wyższy poziom higieny snu.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
19 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Sembella
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
19 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Sembella
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
SEMBELLA