Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Obniżka
-418,00 zł Materac Janpol Moon
  • Materac Janpol Moon
Promocja
JANPOL

Materac MOON JANPOL piankowy

2 090,00 zł 1 672,00 zł

Materac Moon Janpol to piankowy model o dwóch stronach ze zróżnicowaną twardością. Materac w pokrowcu Pixel lub Silver Protect.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Materac Moon Janpol to najnowszy model z kolecji Regular. Jest to piankowy materac, który wyróżnia się dwiema stronami o zróżnicowanym stopniu twardości. Materac Moon to trzy warstwy wysokiej jakości pianek, które zapewniają wyjątkowy komfort i odprężenie podczas snu. Centralną część stanowi pianka hybrydowa charakteryzująca się dużą wytrzymałością, dzięki czemu tworzy idealną podstawę dla pozostałych pianek. Jedną z warstw wierzchnich tworzy żelowa pianka, wyjątkowo odporna na odkształcenia. Pianka doskonale dopasowuje się do sylwetki człowieka, zapewniając odpowiednie podparcie ciała. Warto zwrócić uwagę na specjalne nacięcia na piance, które wpływają na świetną wentylację powietrza pomiędzy materacem i ciałem. Druga strona materaca Moon to hybrydowa, profilowana pianka tworząca aż siedem stref podparcia ciała. Jest to również materiał, który reguluję temperaturę podczas snu, zwiększając przy tym higieniczność produktu. Materac Moon dostępny jest w jednym z dwóch pokrowców do wyboru: Pixel lub Silver Protect.

Pianka hybrydowa
Pianka hybrydowa: wytrzymała i odporna na odkształcenia pianka, która stanowi doskonałą bazę dla pozostałych pianek. Profilowany kształt pianki zapewnia odpowiednie podparcie ciała na całej długości, natomiast specjalne nacięcia zapewniają odpowiednią wentylację produktu, która przekłada się na zachowanie odpowiedniej temperatury podczas snu.
Pianka żelowa
Pianka żelowa: wyjątkowa pianka, której strukturę buduje wyjątkowa duża ilość komórek, niespotykana w dotychczasowych piankach. Pianka optymalizuje transport ciepła oraz zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w produkcie. Co więcej, jest to trwały i odporny na odkształcenia materiał, a za sprawą wysokiej elastyczności doskonale dopasowuje się do sylwetki człowieka.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Twardość - sredni
Moon - budowa
Pokrowiec Pixel
Pokrowiec Pixel: elegancki pokrowiec o właściwościach wpływających na wysoce higieniczne warunki podczas snu. Tkanina pokrowca wzbogacona została specjalną powłoką Sanitized, która zapewnia ochronę przed rozwojem bakterii, grzybów oraz pleśni. Zaletą tkaniny jest również redukcja nieprzyjemnych zapachów. Pokrowiec z dodatkową warstwą z pianki termoelastycznej, przez co nie nadaje się do prania w pralce.
Pokrowiec Silver Protect
Pokrowiec Silver Protect: pokrowiec przeznaczony dla osób zmagających się z alergiami. Tkanina posiada specjalną powłokę z włókien srebra, która chroni i zapobiega przed gromadzeniem bakterii, grzybów oraz kurzu i roztoczy. Pokrowiec wyjątkowo wytrzymały na naciąganie, dzięki czemu nie traci swoich właściwości w wyniku częstego prania, które powinno odbywać się w temperaturze do 40 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
26 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Promocja
JANPOL