Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
PERDORMIRE

Materac ALTAIR 3.5 PERDORMIRE piankowy

2 750,00 zł

Materac Altair 3.5 to piankowy model dający poczucie komfortu i wygody podczas snu. Materac dostępny w antyalergicznym pokrowcu.

Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Materac Altair 3.5 to udoskonalona wersja poprzedniego modelu zapewniająca jeszcze lepszy komfort i odprężenie podczas snu. Wnętrze materaca stanowią dwie wysokiej jakości pianki. Jak w większości modeli z nowej kolekcji Perdormire jest to pianka Visco Mind oraz Waterfoam. Pierwsza z nich, dzięki specjalnemu perforowaniu doskonale dopasowuje się do kształtu sylwetki, zapewniając prawidłowe podparcie każdej części ciała. Gwarantuje również odpowiednią cyrkulację powietrza oraz odprowadzanie nadmiaru wilgoci, dzięki czemu we wnętrzu zachowana zostaje świeżość i czystość przez długi czas. Druga z pianek, dzięki otwartokomórkowej strukturze wspiera wymianę świeżego powietrza wewnątrz produktu oraz stanowi stabilną podstawę na warstwy komfortowej. Do materaca dołączony jest wysoce higieniczny pokrowiec, który tworzy antyalergiczna tkanina, usprawniająca odprowadzanie wilgoci. Materac Altair 3.5 polecany jest osobom z alergiami oraz zmagającymi się z nadmierną potliwością. Produkt objęty został aż 10-letnią gwarancją od producenta.

Pianka Visco Mind
Pianka Visco Mind: nowoczesna piana o gęstości ok. 50 kg/m3. Pianka doskonale dopasowuje się do kształtu ciała tworząc niezwykle komfortowe warunki do regeneracji i odpoczynku. Pianka nie wywiera nacisku zwrotnego oraz tłumi drgania i wibracje, dzięki czemu doskonale sprawdza się w materacach dla par. Visco Mind charakteryzuje się wytrzymałością i odpornością na codzienne użytkowanie, nie traci swoich właściwości przed wiele lat.
Pianka Waterfoam
Pianka CFC-Free Waterfoam: wysoce higieniczny materiał o właściwościach antybakteryjnych oraz niebywałej wytrzymałości na codzienne użytkowanie. Stanowi podstawę w większości materacy z nowej kolekcji Perdormire. Dzięki otwartej strukturze zapewnia ciągły przepływ świeżego powietrza pomiędzy warstwami oraz doskonale odprowadza nadmiar wilgoci. Jest to ekologiczna pianka. W procesie produkcji nie wykorzystano szkodliwych dla zdrowia człowieka i środowiska naturalnego freonów.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Twardość - sredni
Altair - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: antyalergiczna tkanina stanowi skuteczną barierę dla rozwoju i gromadzenia bakterii, pleśni i grzybów. Właściwości pokrowca wynikają ze świetnej przewiewności materiału oraz absorpcji nadmiaru wilgoci. Pokrowiec zapewnia wygodny i komfortowy odpoczynek.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
PERDORMIRE