Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
PERDORMIRE

Materac RINFRESCO PERDORMIRE piankowy

2 402,00 zł

Materac Rinfresco Perdormire to piankowy model doskonale regulujący temperaturę podczas snu. Dostępny w delikatnym pokrowcu Tencel.

Rozmiar:
Pokrowce Perdormire:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Materac Rinfresco to propozycja dla osób poszukujących produktu, który zapewni optymalną temperaturę powierzchni podczas snu. Wkład materaca tworzą dwie wysokiej jakości piankiWaterfoam i Visco Mind, których innowacyjne faliste połączenie zapewnia niezwykle komfortowy i wygodny sen. Za stabilność całej konstrukcji odpowiada pierwsza z nich. Jest to wytrzymały materiał o właściwościach antybakteryjnych, które wynikają z otwartokomórkowej struktury. Przekłada się to na doskonałą przewiewność oraz absorpcję nadmiaru wilgoci. Z kolei warstwa wierzchnia to ergonomiczna pianka, która świetnie przylega do ciała, odwzorowując jego kształt. Tworzy wygodne i stabilne podłoże do regeneracji podczas snu. Regulacja temperatury wynika z zastosowania pokrowca z włóknami Tencel, które wpływają na uczucie świeżości i delikatnego chłodu w trakcie nocy. Gwarancja na wkład materaca wynosi aż 10 lat, co potwierdza jakość i trwałość produktu.

Pianka Visco Mind
Pianka Visco Mind: termoelastyczny materiał doskonale przylegający do ciała. Powierzchnia dopasowuje się do sylwetki człowieka, zapewniając stabilne i prawidłowe utrzymanie kręgosłupa na całej długości. Pianka nie wywiera dodatkowego nacisku oraz redukuje wibracje i drgania podczas korzystania z materaca przez pary. Pianka wyprodukowana została bez wykorzystania szkodliwego dla środowiska i zdrowia freonu. Visco Mind to wytrzymały i odporny materiał na codzienne użytkowanie.
Pianka Waterfoam
Pianka CFC-Free Waterfoam: wysokoelastyczna pianka poliuretanowa wykorzystana w większości materacy z kolekcji Perdormire. Otwarta struktura pianki tworzy warunki wolne od pleśni, bakterii oraz kurzu. Charakteryzuje się świetną przepuszczalnością powietrza oraz pochłanianiem nadmiaru wilgoci. Wyróżnia się antyalergicznymi właściwościami. Wyprodukowana została na bazie wody, bez wykorzystania substancji szkodliwych dla zdrowia człowieka i środowiska naturalnego.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Twardość - sredni
Rinfresco - budowa
Pokrowiec Tencel
Pokrowiec Tencel: naturalne włókna pochodzenia roślinnego. Tkanina doskonale pochłania wilgoć i przepuszcza powietrza. Reguluje temperaturę podczas snu, dając poczucie delikatnego chłodu i świeżości. Zaletą pokrowca jest jego wytrzymałość, tkanina nie rozciąga się i nie kurczy podczas prania. Dodatkowe pikowanie pianką Visco Mind Clima Fresh i Extra Soft Foam przekłada się na miękkość i delikatne otulenie.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
PERDORMIRE