Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
PERDORMIRE

Materac AIIR SAN PERDORMIRE piankowy

4 354,00 zł

Materac Aiir San to nowoczesny model z pianką Waterfoam w podstawie oraz warstwą komfortową Visco Mind. Materac dostępny w pokrowcu Antiallergic Fiber Properties.

Rozmiar:
Pokrowce Perdormire:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Materac Aiir San od producenta Perdormire to piankowy model z najnowszej kolekcji materacy. Łączy w sobie elegancki design, nowoczesne wykonania oraz materiały najwyższej jakości. W podstawie zastosowano ekologiczną piankę Waterfoam o właściwościach antyalergicznych, której otwartokomórkowa struktura zapewnia ciągły przepływ świeżego powietrza oraz absorpcję nadmiaru wilgoci. Stanowi doskonałą podstawę dla termoelastycznej pianki Visco Mind, która idealnie dopasowuje się do naturalnej sylwetki użytkownika, redukując drgania i wibracje przenoszone przez materac. Niweluje również naciski zwrotne, dzięki czemu poprawia krążenie krwi w organizmie, co przekłada się na niezwykle odprężający i regenerujący odpoczynek. Materac Aiir San wyposażony został w wysoce higieniczny pokrowiec Antiallergic Fiber Properties z włóknami o właściwościach antyalergicznych. Producent objął wkład materaca aż 10-letnią gwarancją.

Pianka Visco Mind
Pianka Visco Mind: materiał o gęstości 50 kg/m3 doskonale dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika, dzięki czemu zapewnia prawidłowe podparcie ciała na całej długości. Pianka nie wywiera nacisku zwrotnego, dzięki czemu poprawia krążenie krwi. Wpływa również na redukcję drgań oraz wibracji, przez co doskonale sprawdza się w materacach użytkowanych przez pary. Pianka Visco Mind to wytrzymały i odporny na odkształcenia materiał, który zachowuje swoje właściwości przez bardzo długi czas.
Pianka Waterfoam
Pianka CFC-Free Waterfoam: pianka o właściwościach wysokoelastycznych tworzy stabilną podstawę w większości materacy z serii Perdormire. Dzięki przepuszczalnej strukturze zachowana zostaje odpowiednia cyrkulacja powietrza, która przekłada się na świeżość i czystość we wnętrzu materaca. W procesie produkcji pianka Waterfoam spieniana jest wodą, dzięki czemu wyeliminowana została konieczność wykorzystania szkodliwych dla zdrowia i środowiska freonów.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Twardość - sredni
Aiir San - budowa
Pokrowiec Antiallergic Fiber Properties
Pokrowiec Antiallergic Fiber Properties: pokrowiec z włóknami o właściwościach antyalergicznych. Skutecznie chronią przed rozwojem pleśni i bakterii, tworząc higieniczne warunki podczas snu. Dodatkowe pikowanie pianką Extra Soft zapewnia miękkość i puszystość pokrowca, co przekłada się na komfort i wygodę w trakcie nocy.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
PERDORMIRE