Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Obniżka
-20% Materac HEBE JANPOL piankowy
  • Materac HEBE JANPOL piankowy
Promocja
JANPOL

Materac HEBE JANPOL piankowy

1 124,00 zł 899,20 zł
Nowy produkt

Piankowy materac Hebe w wielu wysokiej jakości pokrowcach do wyboru.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Materac Hebe to jeden z najnowszych modeli dostępnych w ofercie firmy Janpol. Producent wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, stworzył piankowy materac gwarantujący najwyższy komfort wypoczynku. Rdzeń materaca stanowi pianka poliuretanowa, która w połączeniu z pianką wysokoelastyczną zapewnia sztywność całej konstrukcji, co przekłada się na stabilne podparcie kręgosłupa na całej długości. Dodatkowo są to materiały o zwiększonej wytrzymałości, dzięki czemu użytkownik ma pewność co do wieloletniej trwałości produktu. Niewątpliwą zaletą materaca Hebe jest jego warstwa wierzchnia, którą tworzy pianka termoelastyczna. Materiał ten pod wpływem ciepła i nacisku idealnie dopasowuje się do sylwetki osoby leżącej, zapewniając prawidłowe krążenie krwi, co z kolei przekłada się na eliminację drętwienia kończyn podczas snu. Warto nadmienić, że producent nałożył na wkład materaca aż 5 letnią gwarancję, co świadczy o wysokiej jakości i trwałości wykorzystanych materiałów.

Pianka poliuretanowa
Pianka poliuretanowa: wykorzystywana w materacach jako warstwa usztywniającą. Właściwości pianki zapewniają stabilne podparcie kręgosłupa. Charakteryzuje się wysoką odpornością na odkształcenia, dzięki czemu materace w których została zastosowana nadają się do użytkowania przez długi czas.
Pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: materiał o zwiększonej elastyczności w porównaniu do standardowej pianki poliuretanowej. Stanowi lepsze podparcie dla ciała użytkownika oraz charakteryzuje się wieloletnią żywotnością.
Pianka termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: warstwa komfortowa w materacu Hebe. Materiał pod wpływem temperatury oraz ciężaru ciała, dopasowuje się do anatomicznej sylwetki użytkownika. Materiał poprawia krążenie krwi w kończynach, co przekłada się na zdrowy i odprężający sen. Pianka po ustaniu nacisku powoli powraca do swojej pierwotnej formy.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Twardość - twardy
Hebe - budowa
Pokrowiec Spin
Pokrowiec Spin: miękki pokrowiec, którego sprężysta struktura wpływa na poprawę elastyczności punktowej materaca. Tkanina nie podrażnia skóry, jest w pełni bezpieczna dla alergików. Specjalna powłoka chroni przed rozwojem i namnażaniem bakterii i grzybów. W celu wydłużenia żywotności i zachowania właściwości pokrowca należy go prać w temperaturze 40 st.C.
Pokrowiec Silver Protect
Pokrowiec Silver Protect: wysokiej jakości pokrowiec z dodatkiem włókien srebra o działaniu antybakteryjnym. Skutecznie chroni przed bakteriami, grzybami oraz rozwojem pleśni. Materiał nie elektryzuje się, dzięki czemu nie osiada się na nim kurz. Przekłada się to na warunki wolne od alergenów. Pokrowiec nadaje się do prania w warunkach domowych w 40 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
22 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Promocja
JANPOL