Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Obniżka
-450,00 zł Materac Hybrid Premium SleepMed piankowy
  • Materac Hybrid Premium SleepMed piankowy
Promocja
SLEEPMED

Materac HYBRID PREMIUM SLEEPMED kieszeniowo-piankowy

1 691,00 zł 1 241,00 zł
Nowy produkt

Hybrydowy materac gwarantujący doskonałe podparcie i wygodę snu.

Rozmiar:
Dostępny od 2 do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Hybrid Premium to doskonała propozycja od firmy SleepMed. Ten nowoczesny produkt powstał z myślą o osobach, które poszukują idealnego podłoża do spania, które zagwarantuje bardzo dobre punktowe podparcie a przy tym nie ograniczy ruchów użytkownika. W modelu zastosowano system sprężyn Multi oraz trzy rodzaje pianek: termoelastyczna VitaRest®, dwie warstwy pianki wysokoelastycznej VPPHR o zróżnicowanym stopniu twardości oraz piankę FlexiFoam. Dwustronny materac posiada ortopedyczne właściwości. Warto również zaznaczyć, że korzystając z produktu w pokrowcu Merced użytkownikowi towarzyszyć będzie uczucie delikatnego masażu. W modelu zapewniono doskonały przepływ powietrza, dzięki zastosowaniu technologii Airforce, która polega na specjalnym nacinaniu pianki w kratkę wentylacyjną. Do materaca dołączony został zdejmowany pokrowiec, który z łatwością można zdjąć i przeznaczyć do prania wodnego w temperaturze nie wyższej niż 60 stopni Celsjusza. Dodatkową zaletą z pewnością będzie 15-letnia gwarancja na wkład materaca. Uwaga! W wypełnieniu materaca w wersji podstawowej nie znajduje się mata kokosowa. Istnieje możliwość dokupienia maty w celu zwiększenia twardości. Mata może być wstawiona na dowolnym poziomie wypełnienia i w każdym momencie bez problemu przełożona lub wyjęta. Znaczne zwiększenie twardości – mata powinna zostać umieszczona pomiędzy kremową piankę VitaRest®, a znajdującą się poniżej pianką wysokoelastyczną. Lekkie poprawienie twardości podłoża – mata kokosowa znajduje pod wszystkimi warstwami wypełnienia.

7-strefowa sprężyna typu Multipocket
7-strefowa sprężyna typu Multi: sprężyna idealnie dopasowuje się do ciała użytkownika zapewniając doskonałe podparcie na całej długości ciała. Dzieje się tak, ponieważ produkt posiada aż dwa razy więcej punktów podparcia od klasycznej sprężyny kieszeniowej.
Pianka FlexiFoam
Pianka FlexiFoam: dzięki zastosowaniu technologii Airforce pianka zapewnia ona doskonałą wentylacje dla całego produktu. Materiał jest bardzo wytrzymały i odporny na odkształcenia nawet przy bardzo częstym korzystaniu z materaca.
Pianka Termoelastyczna
Pianka termoelastyczna VitaRest®: nowoczesna pianka, która posiada siedem stref twardości. Doskonale reaguje na ciepło użytkownika przez co idealnie dopasowuje się do jego ciała. Warto również zaznaczyć, że materiał ten ma właściwości przeciwodleżynowe i ortopedyczne. Gwarantuje doskonałą higieniczność.
Pianka wysokoelastyczna VPPHR
Pianka wysokoelastyczna VPPHR: pianka gwarantuje doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Natomiast jej otwarto komórkowa budowa sprawia, że w produkcie nie rozwijają się grzyby oraz pleśń.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Twardość - twardy
Hybrid Premium - budowa
Pokrowiec Merced
Pokrowiec Merced: pokrowiec wyposażony w taśmę 3D, która zapewnia bardzo dobrą wymianę powietrza. Na powierzchni obszycia znajdują się specjalne perforacje. Takie rozwiązanie sprawia, że osoba korzystająca z materaca poczuje delikatny efekt masażu.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
23 cm
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
tak
Producent:
Sleepmed
Promocja
SLEEPMED