Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 13897 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Materac PREMIER TERMOPUR MATERASSO piankowy Zobacz większe

Materac PREMIER TERMOPUR MATERASSO piankowy

Nowy produkt

MATERASSO

Wygodny, piankowy materac z pokrowcem Biorytmic zawierającym dobroczynne minerały.

Więcej szczegółów

Dostępny od 2 do 10 dni roboczych

Materasso

1 176,00 zł


Więcej informacji

Premier Termopur to idealny produkt dla osób preferujących miękkie podłoże do snu. Produkt składa się z dwóch pianek o bardzo dobrych właściwościach. Podstawą produktu jest przewiewna i bardzo elastyczna pianka Eliocell. Tworzywo to posiada otwartokomórkową budowę, dzięki której powietrze swobodnie przepływa wewnątrz całej warstwy. Prawidłowa cyrkulacja powietrza w konstrukcji materaca zapobiega przegrzaniu się ciała osoby na nim śpiącej oraz chroni produkt, przed powstawaniem skupisk kurzu w jego środkowej części. Dzięki wysokim parametrom elastyczności, pianka Eliocell stanowi stabilną podporę dla ciała przez wiele lat. Termoplastyczne tworzywo Visco jest idealnym dopełnieniem konstrukcji. Materiał pod wpływem temperatury staje się elastyczny i odzwierciedla kształt ciała użytkownika. Pianka sprawia, że sen jest komfortowy i zdrowy, gdyż kręgosłup jest utrzymywany w ergonomicznej pozycji przez całą noc. Tworzywo nie wywiera nacisku zwrotnego na ciało, więc nie powoduje drętwienia kończyn oraz nie zaburza krążenia krwi. Model Premier Termopur umieszczony jest w miękkim pokrowcu z zawartością minerałów, które mają dobroczynny wpływ na zdrowie organizmu.

pianka Eliocell
Pianka Eliocell: Tworzywo, które reguluje przepływ powietrza wewnątrz materaca. Wysoki współczynnik wentylacji zapobiega gromadzeniu się kurzu w wewnętrznej części produktu, a tym samym ogranicza rozwój roztoczy oraz bakterii. Pianka jest odporna na trwałe odkształcenia oraz stanowi stabilne podparcie dla ciała.
pianka termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: Termoplastyczny materiał, który pod wpływem ciepła dopasowuje się do krzywizny ciał użytkownika i tworzy dodatkową podporę dla kręgosłupa. Pianka jest bardzo przyjemna w dotyku i sprawia, że sen staje się przyjemnością.

podkreslnik

Budowa

Materac Premier Termopur

Wysokość:

Wysokość całkowita: 21 cm
pokr_dol

Pokrowiec:

biorytmic
Biorytmic: Pokrowiec Biorytmic jest bardzo przyjemny w dotyku. Materiał doskonale chłonie wilgoć i zapewnia suche środowisko snu. Zawarte wewnątrz tkaniny minerały sprawiają, że użytkownik odczuwa wyraźne zmniejszenie poziomu stresu. Uczucie odprężenia pozwala na głęboki, regeneracyjny sen. Minerały te znane są w chińskiej medycynie ludowej ze swojego działania poprawiającego kondycję skóry. Pokrowiec jest ściągany i nadaje się do prania w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.
podkreslnik

Twardość:

twardosc6

5 stref
Materac Dwustronny
Materac może być używany po obu stronach. Regularne obracanie produktu chroni go przed powstawaniem nieodwracalnych odkształceń.

Gwarancja 3 lat
Gwarancja 3 Lata
Model Premier Termopur ma trzyletnią gwarancję nadaną przez producenta.

pokrowiec do prania
Pokrowiec do prania
Pokrowiec posiada wszyty zamek błyskawiczny ułatwiający jego ściągnięcie z produktu. Pokrowiec może być prany w domowej pralce w temperaturze do 60°C.

Bezpieczny dla środowiska
Bezpieczne dla środowiska
Marka Materasso do produkcji swoich materacy używa ekologicznych środków klejących, które nie stanowią zagrożenia zarówno dla zdrowia człowieka, jak i dla środowiska.

podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.