Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 13897 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Materac KOMODOR BIO-EX MATERASSO 80x200 kieszeniowy

Nowy produkt

MATERASSO

Wielowarstwowy materac ze sprężynową warstwą bazową.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie sztuki!

687,40 zł

-30%

982,00 zł


Więcej informacji

W materacu Komodor Bio-Ex zastosowano wiele warstw różnych materiałów. Całość opiera się na wkładzie sprężynowym, podzielonym na strefy o zróżnicowanej twardości. Elementy uginają się proporcjonalnie do ciężaru danej części ciała, dzięki czemu zapewnione jest optymalne podparcie dla kręgosłupa, a mięśnie mogą się rozluźnić podczas odpoczynku. Ucisk zwrotny jest redukowany poprzez zastosowanie przekładek tapicerskich. W modelu tym jedną powierzchnię pokrywa pianka wysokoelastycza, a drugą profilowana pianka termoelastyczna. Obie zapewniają zdrowy i komfortowy wypoczynek. W materacu nie zalega kurz oraz wilgoć, która jest najczęstszą przyczyną powstawania pleśni i grzybów. Jest to model dwustronny o dwóch stopniach twardości. Ma właściwości rehabilitacyjne. Jego częścią jest zdejmowany pokrowiec Aegis. Wysokość materaca – 24 cm.

UWAGA! Materac ten jest modelem z ekspozycji, pokrowiec posiada defekt w postaci drobnych zmechaceń (widoczne na zdjęciu). Rabat w wysokości 30% jest uwzględniony w cenie. Materace z wyprzedaży wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

cookies
już od
773 zł
Materac Komodor Bio-Ex Materasso kieszeniowy
Zobacz inne rozmiary

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.