Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Materac Hevea Comfort Royal Zobacz większe

Materac COMFORT ROYAL HEVEA lateksowy

Nowy produkt

HEVEA

Materac zbudowany z 7-strefowej perforowanej pianki lateksowej. Odpowiedni dla alergików. Wytrzymały i odporny na odkształcenia.

Więcej szczegółów

Dostępny do 14 dni roboczych

Hevea

1 497,20 zł

-5%

1 576,00 zł


Więcej informacji

Materac średnio-twardy, zbudowany z 7-strefowej pianki lateksowej perforowanej. Posiada dwie strony użytkowe – jest dwustronny. Pozwala to na korzystanie z materaca po obu jego stronach, dzięki czemu wydłuża się jego żywotność. Lateks wyróżnia się elastycznością punktową oraz dużą gęstością pianki, która zapewnia komfortowe podparcie kręgosłupa podczas snu lub wypoczynku. Ponadto jest to produkt antyalergiczny - zapobiega rozwojowi bakterii, roztoczy, grzybów i pleśni oraz nie gromadzi kurzu. Lateks dzięki swojej strukturze gwarantuje prawidłową wentylację i przepływ powietrza. Posiada również właściwości regulujące temperaturę, dzięki czemu ochładza organizm w ciepłe letnie noce oraz daje uczucie przyjemnego ciepła gdy jest zimno. Materac posiada 2 pokrowce do wyboru: Tencel Silky Feeling, Bamboo. Jest to wyrób medyczny.


lateks
Lateks: antyalergiczny, nie gromadzi kurzu, bakterii, zapobiega rozwojowi roztoczy i pleśni. Wyróżnia go niesamowita elastyczność i sprężystość. Jest niezwykle odporny na odkształcenia a jego wytrzymałość sprawia, że może być użytkowany przez wiele lat. Podtrzymuje kręgosłup w odpowiedniej, prawidłowej pozycji.
podkreślnik


Budowa:

Materac Hevea Comfort RoyalWysokość:

Wysokość w pokrowcu: ok. 18 cm

wysokośćPokrowiec:

Pokrowiec Bamboo
Bamboo: antyalergiczny pokrowiec z dodatkiem wiskozy bambusowej, która charakteryzuje się doskonałą przewiewnością oraz absorpcją wilgoci. Zapewnia czyste i suche środowisko, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczna dla alergików. Posiada certyfikat Bezpieczny dla dziecka oraz Eko-Tex.
podkreślnik


Twardość:

twardość Family Medicare Plus
materac dwustronny
Materac dwustronny
Materac Comfort Royal jest dwustronny, co oznacza, że można go używać po obu stronach. Pozwala to wydłużyć żywotność materaca. Każda ze stron posiada takie same właściwości.

7 stref twardości
7 stref twardości
7 stref pozytywnie wpływa na komfort snu. Utrzymuje kręgosłup w prawidłowej pozycji i zapewnia jednolitą powierzchnię podparcia.

Pokrowce do prania
Pokrowiec
Istnieje możliwość ściągnięcia i wyprania pokrowca w temperaturze 60 st. C.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Wszystkie produkty użyte do wyprodukowania tego materaca są antyalergiczne i i bezpieczne dla zdrowia.
10 lat gwarancji
Gwarancja 10 Lat
Materac posiada 10 lat gwarancji na wkład lateksowy oraz 2 lata na cały produkt.

podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.