Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 13897 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Promocje

Obniżka! Materac Hevea Comfort Royal Zobacz większe

Materac COMFORT ROYAL HEVEA lateksowy

Nowy produkt

HEVEA

Materac zbudowany z 7-strefowej perforowanej pianki lateksowej. Odpowiedni dla alergików. Wytrzymały i odporny na odkształcenia.

Więcej szczegółów

Dostępny do 14 dni roboczych

1 416,45 zł

-5%

1 491,00 zł


Więcej informacji

Materac średnio-twardy, zbudowany z 7-strefowej pianki lateksowej perforowanej. Posiada dwie strony użytkowe – jest dwustronny. Pozwala to na korzystanie z materaca po obu jego stronach, dzięki czemu wydłuża się jego żywotność. Lateks wyróżnia się elastycznością punktową oraz dużą gęstością pianki, która zapewnia komfortowe podparcie kręgosłupa podczas snu lub wypoczynku. Ponadto jest to produkt antyalergiczny - zapobiega rozwojowi bakterii, roztoczy, grzybów i pleśni oraz nie gromadzi kurzu. Lateks dzięki swojej strukturze gwarantuje prawidłową wentylację i przepływ powietrza. Posiada również właściwości regulujące temperaturę, dzięki czemu ochładza organizm w ciepłe letnie noce oraz daje uczucie przyjemnego ciepła gdy jest zimno. Materac posiada 4 pokrowce do wyboru: Natural Care Aegis, Tencel Silky Feeling, Aloe Green Power, Cashmere Beauty. Jest to wyrób medyczny.


lateks
Lateks: antyalergiczny, nie gromadzi kurzu, bakterii, zapobiega rozwojowi roztoczy i pleśni. Wyróżnia go niesamowita elastyczność i sprężystość. Jest niezwykle odporny na odkształcenia a jego wytrzymałość sprawia, że może być użytkowany przez wiele lat. Podtrzymuje kręgosłup w odpowiedniej, prawidłowej pozycji.
podkreślnik


Budowa:

Materac Hevea Comfort RoyalWysokość:

Wysokość w pokrowcu Natural Care Aegis: ok. 18 cm

wysokośćPokrowiec:

Pokrowiec Natural Care Aegis
Natural Care Aegis: pokryty specjalną dzianiną antymikrobiotyczną. Pokrowiec odpowiedni dla alergików i osób wrażliwych. Nie powoduje uczuleń. Miły i przyjemny w dotyku. Możliwe jest ściągnięcie go i wypranie w temperaturze 60 st. C. Co pozwala na utrzymanie go w nienagannej czystości.
podkreślnik


Twardość:

twardość Family Medicare Plus
materac dwustronny
Materac dwustronny
Materac Comfort Royal jest dwustronny, co oznacza, że można go używać po obu stronach. Pozwala to wydłużyć żywotność materaca. Każda ze stron posiada takie same właściwości.

7 stref twardości
7 stref twardości
7 stref pozytywnie wpływa na komfort snu. Utrzymuje kręgosłup w prawidłowej pozycji i zapewnia jednolitą powierzchnię podparcia.

Pokrowce do prania
Pokrowiec Natural Care Aegis
Pokrowiec antyalergiczny, wyprodukowany w technologii Aegis Microbe Shield. Posiada możliwość ściągnięcia i wyprania w temperaturze 60 st. C.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Wszystkie produkty użyte do wyprodukowania tego materaca są antyalergiczne i i bezpieczne dla zdrowia.
10 lat gwarancji
Gwarancja 10 Lat
Materac posiada 10 lat gwarancji na wkład lateksowy oraz 2 lata na cały produkt.

podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.