Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 13897 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Promocje

Materac EREBU DREAM JANPOL 160x200 (2x80/200) kieszeniowo-piankowy - poekspozycyjny

Nowy produkt

JANPOL

Materac oparty na sprężynie kieszeniowej z warstwą kokosu oraz pianki termoelastycznej; dostępny w wysokiej jakości pokrowcu Stressfree.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie jest już dostępny

1 242,00 zł

-50%

2 484,00 zł


Więcej informacji

Wkład tego modelu materaca tworzą sprężyny kieszeniowe (260 sprężyn/m2), które dzielą materac na 7 stref różnej twardości. Ich tzw. elastyczność punktowa gwarantuje właściwe podparcie i ułożenie kręgosłupa. Materac obłożony jest obustronnie płytą kokosu, który ma za zadanie absorbować wilgoć i zapobiegać powstawaniu pleśni. We wkładzie znajdują się również warstwy pianki termoelastycznej, która zmienia swoją strukturę pod wpływem nacisku i temperatury – dzięki temu lepiej dopasowuje się do ciała i daje uczucie miłego otulenia. Jest dostępny w pokrowcu Stressfree.


UWAGA! Materac o rozmiarze 160x200 składa się z dwóch indywidualnych materacy o wymiarach 80x200. Materace są modelami z ekspozycji, przez co został na nie nałożony rabat (-50%). Rabat jest już uwzględniony w cenie. Materace z wyprzedaży wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

cookies
już od
1242 zł
Materac Erebu Dream kieszeniowo-piankowy
Zobacz inne rozmiary
pianka_visco
Sprężyna kieszeniowa: każda sprężyna znajduje się w osobnym, materiałowym „woreczku”. Daje to wysoką sprężystość punktową (powierzchnia materaca ugina się jedynie w miejscach nacisku) oraz zapewnia ciche użytkowanie.
pianka_visco
Kokos: w materacu Erebu Dream ma on za zadanie usztywniać materac. Kokos jest przy tym lekki i przewiewny, zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, pochłaniając równocześnie pot i wilgoć.
pianka_visco
Pianka Visco: pianka, która dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem temperatury i nacisku. Pianka ta najlepiej ze wszystkich redukuje nacisk podczas snu, pozwalając na prawidłowe podparcie całego ciała.
podkreslnik

Budowa:
Materac Erebu Dream Janpol Budowa

Wysokość:

Wysokość wkładu: 23,5 cm
Wysokość całkowita: 25,5 cm
pokr_dol


Pokrowiec:

lato_zima_fortte
Stressfree: jest to standardowy pokrowiec materaca Erebu Dream. W tkaninie, z której został uszyty znajdują się włókna węglowe, mające działanie antystatyczne – innymi słowy, ściągając jony z naszego ciała, pokrowiec wpływa na komfort naszego snu. Dodatkowo jest zdejmowalny i można go prać w temperaturze do 60 stopni C.


Twardość:

twardosc7
podkreslnik
5 stref
Materac Dwustronny
Materac Erebu Dream można użytkować po obu stronach. Regularna zmiana stron wpływa na jego żywotność.
5 stref
Pokrowiec do prania
Pokrowiec materaca można zdejmować oraz prać w temperaturze do 60 stopni C.
5 stref
Produkt Polski
Materac Erebu Dream został w całości wyprodukowany w Polsce przez firmę Janpol.
5 stref
Certyfikat Oeko - Tex 100
Tkanina pokrowca posiada certyfikat Oeko-Text 100, który świadczy o jej wysokiej jakości.
podkreslnik
Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane