Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac TEMPUR CLOUD SUPREME

Nowy produkt

TEMPUR

Zrównoważone połączenie komfortu oraz stabilnego podparcia w modelu Tempur Cloud Supreme gwarantuje wyjątkowy komfort snu.

Więcej szczegółów

Tempur

5 699,00 zł

Więcej informacji

Stabilne podparcie oraz niezwykły komfort, które zostały połączone w idealnych proporcjach są cechą charakterystyczną dla całej serii Tempur Cloud Supreme. Prezentowany model, o wysokość 21 cm, jest najniższym z tej kolekcji. Dolną warstwą materaca jest tworzywo cechujące się wydłużoną żywotnością o nazwie DuraBase, które nadaje konstrukcji stabilności i tworzy podstawę dla pozostałych warstw. Bezpośrednio nad tym poziomem umieszczono płytę pianki wspierającej Tempur. Otwartokomórkowa budowa tego materiału zapewnia wysoką przewiewność, ale przede wszystkim stanowi wygodne podparcie dla ciała. Tworzywo równomiernie rozprowadza ciężar użytkownika po całej powierzchni produktu. Materiał Tempur Extra Soft to najbardziej miękka z pianek tego producenta, która reaguje na czynniki zewnętrzne szybciej niż inne, podobne tworzywa. Pod działaniem temperatury i nacisku tworzywo odkształca się i dokładnie otula ciało oraz gwarantuje uczucie wyjątkowego komfortu. Model Tempur Cloud Supreme obszyty jest ozdobnym pokrowcem QuickRefresh.

UWAGA! Materac w rozmiarze 200x220 dostępny jest do 8 tygodni!

Materiał Tempur Extra Soft
Materiał Tempur Extra Soft: Pianka, która pod wpływem ciepła i nacisku otula ciało użytkownika wyjątkową miękkością oraz pozwala na głęboki wypoczynek.

materiał wspierający
Materiał wspierający Tempur:Tworzywo o otwartokomórkowej, przewiewnej strukturze, które równomiernie rozprowadza ciężar ciała po całej powierzchni produktu. Pianka jest bardzo wytrzymała na trwałe deformacje.

Materac Cloud Supreme Tempur
podkreslnik

Budowa:

Tempur Cloud Supreme budowa


Wysokość:

Wysokość całkowita:
21 cm
pokr_dol

Pokrowiec:

quick refresh
QuickRefresh: Obszycie z miękkiego, chłonnego materiału nadającego się do czyszczenia w pralkach automatycznych. Maksymalna temperatura wody może wynosić 60°C. Pokrowiec ozdobiony jest oryginalnymi, geometrycznymi wzorami.
podkreslnik

Twardość:

twardosc5

certyfikowana technologia
Certyfikowana technologia NASA
Marka Tempur jest producentem materacy, który jako jedyny ma prawo do sprzedaży produktów z licencją Fundacji Kosmicznej i może oznaczać je symbolem „Certyfikowana Technologia".

10 lat gwarancji
Gwarancja 10 lat
Materace z serii Cloud posiadają 10-letnią gwarancję nadaną im przez producenta.

jednostronny
Materac jednostronny
Korzystanie z wszystkich właściwości charakterystycznych dla tego produktu możliwe jest tylko po jednej ze stron.

stelaże regulowane
Do Stelaży Regulowanych
Materac może być łączony ze stelażami regulowanymi.

podkreslnik
Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.