Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac TEMPUR CLOUD LUXE COOLTOUCH

Nowy produkt

TEMPUR

Materac o trójwarstwowej budowie z serii Tempur Cloud, zawierający chłodzącą technologię CoolTouch.

Więcej szczegółów

Tempur

7 864,00 zł

Więcej informacji

Pokrowiec QuickRefresh, w którym mieści się materac Tempur Cloud Luxe Cooltouch, jest wykonany z miękkiego, eleganckiego materiału. Obszycie posiada ozdobny, geometryczny wzór zaprojektowany przez słynnych liderów wzornictwa. Wewnątrz znajduje się trójwarstwowa konstrukcja, której najniższy poziom stanowi tworzywo DuraBase nadające produktowi stabilności. Pośrodku została umieszczona wspierająca warstwa Tempur. Materiał posiada otwartokomórkową budowę, która gwarantuje wysoki poziom wytrzymałości oraz przewiewności. Pianka rozprowadza ciężar ciała po całej powierzchni materaca, tworząc równocześnie stabilną podporę dla użytkownika. Wysoki współczynnik cyrkulacji powietrza chroni model przed tworzeniem się w jego wnętrzu pleśni oraz skupisk kurzu i roztoczy. Najwyżej umieszczono materiał Tempur Extra-Soft, który bardzo szybko reaguje na czynniki zewnętrzne w postaci temperatury oraz nacisku i zapewnia uczucie snu na miękkiej chmurze.

Materiał Tempur Extra Soft
Materiał Tempur Extra Soft: jest to miękka wersja materiału Tempur, który reaguje szybciej na ciepło i wagę ciała niż inne pianki tego typu. Komórki o otwartej strukturze zapewniają długoletnią trwałość i znakomity komfort odpoczynku.

materiał wspierający
Materiał wspierający Tempur: tworzywo zaprojektowano tak, aby niezależnie od pozycji użytkownika jego ciało było perfekcyjnie otulone oraz podtrzymane. Otwartokomórkowa struktura wewnętrzna zapewnia optymalną cyrkulację powietrza, dzięki czemu materac dłużej pozostaje czysty i bezpieczny dla alergików.

technologia cooltouch
Technologia CoolTouch: Chłodny w dotyku materiał umożliwia szybkie odprowadzenie nadmiaru ciepła i wilgoci poza produkt, utrzymując tym samym najkorzystniejsze warunki środowiska snu.

Materac Cloud Luxe Cooltouch Tempur
podkreslnik

Budowa:

Tempur Cloud Luxe CoolTouch budowa


Wysokość:

Wysokość całkowita:
30 cm
pokr_dol

Pokrowiec:

quick refresh
QuickRefresh: Obszycie z miękkiego materiału ozdobionego oryginalnym, geometrycznym wzorem. Pokrowiec posiada zamek umożliwiający jego wygodne ściągnięcie i wypranie. Temperatura wody nie może przekraczać 60ºC.
podkreslnik

Twardość:

twardosc7

certyfikowana technologia
Certyfikowana technologia NASA
Tempur jest jedynym producentem materacy, który swoje produkty wytwarza zgodnie z kosmiczną technologią i posiada licencję Fundacji Kosmicznej na oznaczanie ich znakiem „Certyfikowana Technologia”.

10 lat gwarancji
Gwarancja 10 lat
Marka Tempur na swój produkt udziela pełnej 10-letniej gwarancji.

jednostronny
Materac jednostronny
Konstrukcja produktu umożliwia pełne korzystanie z jego właściwości tylko po jednej ze stron.

stelaże regulowane
Do Stelaży Regulowanych
Materac może być używany ze wszystkimi typami stelaży, również z produktami posiadającymi regulację.

podkreslnik
Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.