Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 13897 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Promocje

Materac ANDROMEDA JANPOL 80x200 H3 kieszeniowy - poekspozycyjny

Nowy produkt

JANPOL

Model kieszeniowy z obustronną warstwą pianki lateksowej.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie sztuki!

646,10 zł

-30%

923,00 zł


Więcej informacji

Andromeda to materac o cechach prozdrowotnych, dlatego opodatkowany jest niższą stawką VAT w wysokości 8%. Jego trzon stanowią sprężyny kieszeniowe, które zostały podzielone w taki sposób, by powierzchnia utworzyła strefy o różnej twardości. Elementy te pracują indywidualnie, więc materac dopasowuje się doskonale do pozycji, w jakiej śpi użytkownik. Dodatkowego komfortu nadaje produktowi pianka lateksowa o grubości 2 cm. Materiał jest bardzo higieniczny i działa antybakteryjnie. Pianka jest trwała i nie powstają w niej wgłębienia. Jej porowata struktura ułatwia wymianę powietrza między wypełnieniem i otoczeniem. Andromeda jest modelem dwustronnym o wysokości ok. 18,5 cm. Otacza go pokrowiec Jersey, który może być czyszczony w temp. 60 st.C. Model poekspozycyny występuje w twardości H3.

UWAGA!Materac ten jest modelem z ekspozycji, posiada defekt w postaci niewielkich dziurek na szyciach pokrowca (widoczne na zdjęciu). Rabat w wysokości 30% jest uwzględniony w cenie produktu. Materace z wyprzedaży wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

cookies
już od
923 zł
Materac Andromeda Janpol sprężynowy
Zobacz inne rozmiary

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.